• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Jos nista s jedne strane smrknulo se i grmi s druge strane sunce jel ce sta padat ili ce me zaobic vidit cemo, a kod tebe?
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ma kod mene sunce piči...prije se bilo nešto naoblačilo ,al je prošlo isad lijepo sunčece grije...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,691
Kod mene cijeli dan suncano i toplo sad se naoblacilo i grmi samo da nebude kakvo nevrijeme i nek sto prije bude vise lijepih suncanih dana bez kise:8):

oko mene se lagano kuha ali još ništa zasada...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Evo oblaci se razilaze padala je par minuta samo lagana kisa!!
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Prošao pljusak i malo grmljavine, sad je opet mirno i oblačno.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Kod mene isto večeras palo nešta pljuska sad je bar malo zalilo kukuruz:icon_pray:pa če biti malo vlage da bolje raste...
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
U mome kraju kažu-ako želiš vrijeme vedro i bez kiše treba se u spavaćoj sobi primiti posla i rastjerati kišu.Nešto ko kada indijanci prizivaju kišu plesom,samo drugi smjer.
A ja sam danas posadila deset tisuća flanaca kupusa.Pa bi mi jedna lagana kišica dobro došla.pa molim forumaše da se par dana suzdrže određenih aktivnosti.I bludne misli se računaju. :icon_weed::icon_weed::icon_weed:
 

Black jack

Član
Tu od
26 Ožu 2013
Poruka
211
Ovo bilo danas kod nas. Ovo u grabama je led. Snimljeno šest sati nakon nevremena.
 

Prilozi

  • P6100992.jpg
    P6100992.jpg
    82.6 KB · Pregleda: 78
  • P6100962.jpg
    P6100962.jpg
    83.1 KB · Pregleda: 84
  • P6100970.jpg
    P6100970.jpg
    82 KB · Pregleda: 87
  • P6101005.jpg
    P6101005.jpg
    84.2 KB · Pregleda: 85

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,691
čitam da je okolica Požege dosta nastradala od tuče....
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Kod nas samo prolom oblaka,bez leda,nekako smo dosad dobro prošli ali ljeto je dugačko,samo ove godine nešto taj led previše uništava,je*eš znanost i tehniku a ne može se to kvalitetno riješiti
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ajojj koja šteta...kod nas je sunce sjalo punim intenzitetom,prepekalo je ko u pravo ljeto...tuča fala Bogu u našem kraju nema,a i kiše su rijetke,uvijek nas zaobiđe...neki kažu da nema tuča i slabo je kiše zbog toga kaj smo med djema rijekama(5km od ušča mure i drave)
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Jutros gledam dugoročnu prognozu, najavljuju toplo i bez padavina do kraja mjeseca.
 

nikola96

Član
Tu od
18 Lip 2013
Poruka
96
Jutros gledam dugoročnu prognozu, najavljuju toplo i bez padavina do kraja mjeseca.

ja sam danas nešto čuo da če drugi tjedan bit temp. do 10- 15 stupnjeva manje i da če bit kiše, a sad ga znaj, živi bili pa vidili.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
pa govore da če biti nešto hladnije,mada svejedno mi je,malo je vruče,ali zato poslije ručka malo na kupanac na dravu i evo osvježenja i dok se sunce malo smiri ,dalje se radi..
 

Najnoviji postovi

Na vrh