• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
kod nas bilo leda samo kratko,nešto kiše sa vjetrom,po svemu viđenom bude gadna godina sa gledanjem u nebo,pohvale našem raketaru iz susjednog sela,što bi rekli stranjskim jezikom,danas je dobro dejstvovao protiv bijelog neprijatelja sa neba,PS.po nekim neslužbenim informacijama ,raketne stanice bi trebale biti dobro opskrbljene sa raketama,navodno su malo i osiguravajuće kuće odrješile račune:icon_pidu::icon_pidu:

I kod nas je raketar ispalio par raketa.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Juler posljepodne jedan ljep pljusak, a evo i danas drugi, sve je dobro dok mirno pada..:)
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Mi smo lijepo otvoroli zemlju po tikvama sa kultivatorom i sad nek pada i nataplja zemlju jer bila je kora...i kod nas pomalo pada ali nikakvog pljuska nema..
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
a bilo je oko 2 sata jedan pljusak, a sada pada od nekih pola 5 dobra kiša..
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
hehe kaj to duga ide iz Dodlekovog pogona heh..pri nama nije tak tmurno ,jako malo oblaki je
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Mali,pa ti sve znaš-samo to nije više Dodlekovo,Todoričevo je to,Todoričevo.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Mali,pa ti sve znaš-samo to nije više Dodlekovo,Todoričevo je to,Todoričevo.

pa normalno da znam..bil sam ja kod tog pogona pred 3 god još dok sam išel na državno natjecanje sa njegovim sinom..a znam i dok je johabi objašnjaval tati dok smo išli k vama glet kombija :icon_weed:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Danas ujutro kisa i hladno kasnije se oblaci razisli i pojavilo se sunce malo zatoplilo uzivancija!!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E ovo je zbilja strašno-hladno da se smrzneš.Uključili smo grijane.U ovo vrijeme smo sušili sijeno i temperature su redovito bile preko trideset stupnjeva.A mi uključili plin.Bem ti vrijeme.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Johabice šta kukaš treba kiše bit če dosta i vrućine a nije baš tak hladno za grijanje daj si potroši jdnu ljutu za bolju cirkulaciju da vidiš kak budeš živnula ....
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Johabice šta kukaš treba kiše bit če dosta i vrućine a nije baš tak hladno za grijanje daj si potroši jdnu ljutu za bolju cirkulaciju da vidiš kak budeš živnula ....

Ne samo da kukam nego sam i ljuta.ajd reci,tko za četvrti mjesec ima za grijanje platiti 1200 kn.Ja.Toliko sam nekada plačala za najhladniji mjesec u godini.Je,treba kiše,ali tople.Da mi u duši bude toplo.I u srcu.Sada čekam goste nagorušena ko kokot pred borbu.Ako za pol sata ne uspijem nabaciti osmjeh na lice i ustabiliti ga budu jadni pobjegli kad me vide.Na nogama imam zimske čarape,dvije majce na sebi.I podkošulju.Što mi budi uspomene na nešto (što se rublja tiče, uh,ima jedna priča ali neću sada)Sunca hoću,sunca.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Johabice ja sam za cijelu zimu izvukel za 2000 kn plus par dana rada da mi je cifra tolika mjesečno mislim da bi popizdil...
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Ova se zima oduzila pa i mi povremeno navece upalimo grijanje. Cijelu zimu smo se grijali na drva a sad ovo vrijeme ni tu ni tam pa plina ne ide puno. Prosle zime je otislo oko 18tis kn za grijanje (za plin) i nikad vise, drva zakon! A vele da plin jos ide gore...
 

Najnoviji postovi

Na vrh