• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

B

BAGERISTA

Guest
Sad če riješit berbu,,,,,,,,,,,:eek::icon_hang::icon_hang:,,,,uvijek neki vrag..
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Je njoko, bilo je tak kod nas, al ipak slabo kiše...

A činilo se kao da će potop ..:D

Hvala Bogu da nije bilo leda,ali svaki dan prognoza ista-popodne pljuskovi.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
U Karlovcu tuča :mur:
Uzeo jednu šaku sa prozorske daske... :icon_confused:

kod mene doma jedva prašinu pobralo po dvorištu, a u Karlovcu totalni potop nekih 5 km zračne linije
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,691
Jesi pogledao fale li ti šparoge?Ja prolazila jučer blizu tebe.Bio lijepi sunčan dan.

pa mogla si navratiti bar na kavu...:biggrin:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
evo sad sijeva ,grmi,puše,čist sumnjam da bude kiše,:(shake)::(shake)::(shake):,kolege sa Daruvarske strane kakva situacija kod vas jer od vas se crni
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
I kod mene nešta kao da grmi oblaci su tu al kiše nema a tak bi jedna pasala,
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
evo sad sijeva ,grmi,puše,čist sumnjam da bude kiše,:(shake)::(shake)::(shake):,kolege sa Daruvarske strane kakva situacija kod vas jer od vas se crni

Bio fini pljusak,pocelo malo sa ledom,ali nastavilo sa krupnim kapima kiše.
Nadam se da ce ovih dana jos sto past kako najavljuju,jer zemlja gdje su žita je strašno ispucana,a i kukuruzu na lošijoj pripremi dušu dala.
 

FIATAGRI

Novi član
Tu od
22 Sij 2010
Poruka
20
Bio fini pljusak,pocelo malo sa ledom,ali nastavilo sa krupnim kapima kiše.
Nadam se da ce ovih dana jos sto past kako najavljuju,jer zemlja gdje su žita je strašno ispucana,a i kukuruzu na lošijoj pripremi dušu dala.

A u Kipu oko 5 cm leda,tek ce se sutra vidjet kolika je steta.?
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
znaći počelo je padati ledeno sranje,ajoj a tek je svibanj počeo,al smo naježili ove godine,evo kod mene se več lagano zvijezde vide a nebo je gorilo od munja,pih u ovoj turi ništa od kiše,čekamo sljedeći joker
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,691
kod mene bio lijepi grmljavinski pljusak bez leda....:icon_pray:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
krenuli smo od nas za pitomaču..i kod nas niti kap kiše..dojdemo par km od pitomače kad ono plusak ko lud,tak kaj nisu brisači mogli brisati..dojdemo do sela poslije pitomače i tamo jedan audi u jarku pored ceste...idemo doma i u drugom jarku neki ford i u kloštar podravski je palo drvo na cestu i neki lik prije nas se skoro zabil u nju..vatrogasci lete ko ludi valjda da raščiste to drvo sa ceste..ma katastrofa od vremena..
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Kod mene cijelo popodne lijepo kisa padala super za kukuruz i ostale kulture!!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kiša pada-ne pada,pada-ne pada,pada,pada,pada,pada,pada iiiii ne pada.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
kod mene je bila posljepodne fina lagana kišica padala, nije puno ali dobro će doći, sad opet nešto kao hoće-neće.. Samo neka pada fina kišica, da ne bude kakvoga nevremena samo...:)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
krenuli smo od nas za pitomaču..i kod nas niti kap kiše..dojdemo par km od pitomače kad ono plusak ko lud,tak kaj nisu brisači mogli brisati..dojdemo do sela poslije pitomače i tamo jedan audi u jarku pored ceste...idemo doma i u drugom jarku neki ford i u kloštar podravski je palo drvo na cestu i neki lik prije nas se skoro zabil u nju..vatrogasci lete ko ludi valjda da raščiste to drvo sa ceste..ma katastrofa od vremena..

Znači, prošel si uz mene :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh