• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
ma kakav svetak...kad se može,mora se raditi..a daj Bog kaj bude i dalje takvo vrijeme kak je danas bilo,pogotovo popodne..

Mi ti pazimo dosta na takve svetke i onda se nista ne radi dat ce Bog jos dosta lijepih dana za radit:icon_pray:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Mi ti pazimo dosta na takve svetke i onda se nista ne radi dat ce Bog jos dosta lijepih dana za radit:icon_pray:

hehe i previše,ali najviše bi nam trebali SAD... da se zemlja posuši i da se može u nju..neki zgotavljat oranje kaj nisu ujesen stigli,stajnjak neki vozit,a to je i sjetva repe koja je več davno trebala početi a naravno i sjetva kukuruza...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Bit ce lijepih dana ja imam jos za orat i stajnak vozit pa sjetva bit ce lijepog vremena bitno da se pocelo sunce pokazivat:(happy):
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
PA to naš pege ima i svoju privatnu meteorološku stanicu?? :)
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Kod mene danas malo oblacno malo sunce jedino vjetar puse cijeli dan samo da ne pada nista ovo mi odgovara!
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,745
Dopodne malo kišice palo poslijepodne sunce i vjetar..
Kad bi bilo vrijeme barem tri dana, kakvo je bilo jučer i danas dalo bi se nešto i posijati....
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Jutros kiša padala kao luda, sad je sunčano sa umjerenom naoblakom i ugodno toplo..:)
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
u Karlovcu sunce od 6 ujutoooo


KONAČNOOOO
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Sunce piči,mi roštiljamooo:icon_pidu:
malo je pripržilo. ali tak treba bitiii:(clap):
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
kod nas jutros i do podne suncano sa malo oblacaka.taman sam se obradovao kad oko 14cas opet plusak dva sata padao i jos pomalo sitna pada. e ovo vreme je postalo ne vreme
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Kod mene suncano i onda dode neki oblak i pljusak par min i opet sunce neko cudno vrijeme!!
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,745
bem ti vrijeme do 3 sata sunce onda neki vjetar i oblaci i evo kišice...
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Bilo sunca,bilo,sve do pola tri.A onda oblaci,grmljavina,i sada tmurno.Kiše hvala Bogu nema.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
hehe kak nema kiše..sad malo prije sam došal z Preloga doma z biciklom...oko 10 km od doma počne pikati,i sve bolje i bolje i več sam bio cca 100 m od kuče kad ono pljusak...ali nije me uspjelo previše smočiti jer sam tiral kolko su mi noge dale.....i sad se opet pokazalo sunce
 

Najnoviji postovi

Na vrh