• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,691
što je danas lijepi sunčan dan.........:8):
čak se spojila 2 dana bez kiše.....:cool2:
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
što je danas lijepi sunčan dan.........:8):
čak se spojila 2 dana bez kiše.....:cool2:

Baš, a i sunce dugo nismo vidjeli..:)
Gledam danas oranice već krenule bjeliti, još da su 2-3 dana sunčana i u polje bi se moglo..:eek::

I jedna uzrečica, ''četvrti travnja što nam daje, 40 dana to nam traje!''
 
Posljednje uređivanje:

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
što je danas lijepi sunčan dan.........:8):
čak se spojila 2 dana bez kiše.....:cool2:

Bem ti takav sunčan dan-deset puta otvaram i zatvaram plastenike.Pojavi se sunce,unutra četrdeset-odi tri plastenika otvarati-prozore,pješači sedamdeset metara,prozore s druge strane.Pa diži bočne stranice na svima sa lijeve strane(kako je indikativno što sam prvo napisala ovo"sa lijeve strane",ja sam rođeni lijevak,i ako se ikada izgubim recimo u šumi,pa me se želi naći,samo me treba tražiti uvijek uljevo),pa diži bočne stranice sa desne strane.Onda odi u plastenik raditi.Pa se taman počne,pa se sunce skrije.i odmah unutra dvanaest.Pa odi zatvarat prozore sa jedne strane,pa odi sa druge strane,pa spuštaj lijeve bočne,pa spuštaj desne bočne.Pa se vratiš raditi,pa se pojavi sunce,pa plus četerdeset,pa odi otvaraj pa odi,da ti ono što sam rekla takav sunčan dan.Il se kuhaš il ledeniš u plasteniku.A na "Šta smo radili danas" ću reći još nešto.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
jedan od najljepših dana u ovoj godini,milina,:icon_jook::icon_jook:,Mr Sima 14 kod nas je drukčija izreka a veže se za 8.6. što sveti Medardo dade 40 dana traje,:icon_jook::icon_jook:
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
jedan od najljepših dana u ovoj godini,milina,:icon_jook::icon_jook:,Mr Sima 14 kod nas je drukčija izreka a veže se za 8.6. što sveti Medardo dade 40 dana traje,:icon_jook::icon_jook:

Ma to ima izreka milion, a nekada se poklope, nekada ne, to je sve rekla kazala..:)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,304
480121_10200961829867167_607476392_n.jpg
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo,ustala ja jutros prvi puta,a ono oblačno i tmurno.Pa sam se vratila u krevet. Pa ustanem sada,i šta vidim - tri sunčane zrake proviruju kroz oblačke.
Pouka-ako želiš vidjeti sunce,moraš spavati najmanje do deset.Sati.:(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Prognoza nikakva, od sunca ni s..zaboravit ću šta je to sunce!!! :mur:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Kod mene cijeli dan lijepo suncano bas uzivancija mi je samo sta je svetak pa nesmijem nista radit osim samo uzivat u tom suncu napokon:icon_pray:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,389
Danas je kod mene malo sunca bilo al to se tijekom večeri sve razbiježalo kvragu barem malo da se prijetim :)
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Kod mene cijeli dan lijepo suncano bas uzivancija mi je samo sta je svetak pa nesmijem nista radit osim samo uzivat u tom suncu napokon:icon_pray:

Znači sutra je kod mene sunčano :biggrin: ako slučajno kakva kiša ti dođe šalji ju na drugu stranu, nikako kod mene!! :(handshake): :p:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,691
cijeli dan je bio sunčan,na ugodnih 12 stupnjeva sa laganom buricom na mahove...
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ujutro hladno tak kaj sam drhtal a popodne se kuhali kak je sunce pripržilo...@bučo...kaki je svetak danas?? ja nisam ništ čul za niki svetak...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
ujutro hladno tak kaj sam drhtal a popodne se kuhali kak je sunce pripržilo...@bučo...kaki je svetak danas?? ja nisam ništ čul za niki svetak...

Nemam pojma starci rekli svetak ne radi se nista a sta cu drugo nego poslusat da je mir i sloga u kuci zato je stari napomenuo da sutra idemo u sumu ta varijanta mi se bolje svida jos ako ce bit lijepo vrijeme ko danas odlicno:(happy):
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ma kakav svetak...kad se može,mora se raditi..a daj Bog kaj bude i dalje takvo vrijeme kak je danas bilo,pogotovo popodne..
 

Najnoviji postovi

Na vrh