• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,304
Čim ispraznim baterije ja se vračam s onu stranu Velebita, a to bu izgleda uskoro pa vi skupljajte u kasice.
Nepijem, ali pojesti morem ........... čudo jedno
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Čim ispraznim baterije ja se vračam s onu stranu Velebita, a to bu izgleda uskoro pa vi skupljajte u kasice.
Nepijem, ali pojesti morem ........... čudo jedno

Samo se ti javi kad ces ici pa cemo nesto smislit vec:eek::
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Čim ispraznim baterije ja se vračam s onu stranu Velebita, a to bu izgleda uskoro pa vi skupljajte u kasice.
Nepijem, ali pojesti morem ........... čudo jedno
Smo si onda isti, budemo Josix-a zvali da upotpunimo gladnu ekipu :icon_keel:
Samo se ti javi kad ces ici pa cemo nesto smislit vec:eek::
+1 :icon_thumright:

Da se malo vratimo na temu(zbog rukovodećeg kadra)...i kakvo je vrijeme vani? :icon_lol:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
"Sve je bijelo,sve je bijelo,grad i selo,polje,brijeg,
Cijelog dana ,cijelo večer,sitno sipi bijeli snijeg."

A sipi ga bome i sad u jutro,a dokle će sam Bog će ga znati.Ja jedino što znam je da u dvorištu jedne travke ispod snijega ne vidim,ma da stavim i dvoje naočale na oči.Bem ti snijeg više,i virijeme isto,i,i,i ma život,bem ti život.Kada ću ja posaditi krumpire,kada?
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Ja se danas probudio, izašao van, ono sve nešta čudno, mislim si ja šta je to kad ono kiša ne pada i polako se vedri i nako sav u šoku da ću danas možda vidjeti sunce hodam po dvorištu i onda si malo kasnije mislim ma ja još spavam, pa to sve sanjam, ne znam ni sam šta se dešava...:icon_weed:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Kod mene nista ne pada jos je malo oblacno al nema veze bitno da ne pada cini mi se da onaj snijeg sta je jucer pado otiso kod johabice sad ce se ona sanjkat opet me je zeznuo:D:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
i kod nas je nocas stala kisa i nepada vec ceo dan . ali je oblacno i malo vetra. ma samo da stane sa padavinama istrulice i zemlja heheee
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
od 11-og travnja izgledan je dolazak prave topline sa juga te uz uspostavu anticiklone na našem području,OČEKUJE SE PRAVO PRAVCATO PROLJEĆE,uz dosta sunca te topline!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
jedino ak dojdeš pentom po njega.......:(giggle):

Ma nemam pente al moja anfibija skoda svud stigne tak da moze i do karlovca ako nikud drugut onda na vojnic i tusilovic:icon_rofl::icon_rofl:
 

pege25

  
Tu od
5 Kol 2010
Poruka
53
Neznam što reći na ovo vrijeme ..bolje reći nevijeme ali i se ne sviđa ovo ni malo...uh opet najavljuju kišu kod nas http://www.foreca.com/Croatia/Valpovo?tenday
Joj kad če se moći u njivu ako ovako nastavi pa i sad da stane ne moš barem 10 dana u istu i eto ti već pola travnja..ne budemo mi počeli sijati prije 1 svibnja to je još i dobro ..ma samo šta če ovi s repom?
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
od 11-og travnja izgledan je dolazak prave topline sa juga te uz uspostavu anticiklone na našem području,OČEKUJE SE PRAVO PRAVCATO PROLJEĆE,uz dosta sunca te topline!

Od kuda ta informacija???
 

pege25

  
Tu od
5 Kol 2010
Poruka
53
Meni je vakula rekao da će biti sranja od kiše i zime do 6mj..tako da će biti dernek.:icon_hang:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
danas kod mene super vrijeme lijepo suncano kad bi bar tak htjelo ostat:(happy):
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
nadajmo se da je pouzdana.......treba u sjetvu

Pa pratim njegove prognoze nekih godinu i nešta i u 95% slučajeva je prognoza jaako točna, skoro ga pogodi u sat kad će padati ili biti sunčano, ali vrijeme duže od 3 dana je teško prognozirati, jer se stalno sve mjenja..:eek::
 

Najnoviji postovi

Na vrh