• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
A čuj možda i ima, ali me trenutno slabo služi pamet

Aj razmisli malo dok se voda povuce nadam se da ce sto prije prosli tjedan snijeg nisam mogo na poso ode 5 dana godisnje sad poplava kolko ce sad otic godisnjeg:(envy):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Kako divan i prekrasan sunčan dan,ptičice pjevaju,sve je okićeno cvječem,ma milina od vremena,ajoj pa prošao je 1 travanj,ispravak netočnog navoda evo opet počela kiša,zimska jakna pod obavezno,ptice se ruše od hladnoće,uglavnom vrijeme je za popizditi,hoču sunceeeeeeeeeeeeee:(envy)::(envy)::(envy):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kako divan i prekrasan sunčan dan,ptičice pjevaju,sve je okićeno cvječem,ma milina od vremena,ajoj pa prošao je 1 travanj,ispravak netočnog navoda evo opet počela kiša,zimska jakna pod obavezno,ptice se ruše od hladnoće,uglavnom vrijeme je za popizditi,hoču sunceeeeeeeeeeeeee:(envy)::(envy)::(envy):

Ajkula,sunce danas ne buš dobil,možda koji tračak sutra,al na kratko,ali buš zato s i g u r n o dobil Bali čokoladu dok budem imala vremena otići u Sloveniju.Kaj ti misliš da sam ja zaboravila da si napisal da bi je htio probati.

Tmurno je i hladno,jutros red kiše red snijega,ustala sam već drugi puta jutros,imam posla,nemam volje za posao,kiša je sada stala,samo ne znam dokle,ružno,ružno,ružno.Pa da.:(::(::(:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Opet lijepo pada kisa i sve je tmurno ma bas prekrasno:icon_e_biggrin::icon_e_biggrin:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
kod nas je nocas padala ali je opet tmurno i hladno. vise mi se i nemili raditi od ovog vremena .samo neku depresiju pojacava sav sam nikakav ko olovo
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
ovo vrijeme stvarno za popizdit,istina je da ovakvo vrijeme stavlja čovjeka u depresiju...koma se osječam :mad::
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
AJKULA ništa ti ne brini ak nebu ovu godinu proljeće drugu bude možda:cool2:
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Evo kod mene od jutra pada kiša i u ni jednome momentu nije stala, pitam se dokad?? :mur:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
to lti bude sad padalo 40 dana pa bude veliki potop,samo nam još treba arka:icon_lol:
ovo je katastrofa,cjeli dan pada,gledam i čudim se,po svim šumama kaj sam videl danas sveposvud stoji voda...
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Pa izgleda da će tako i biti, tko gradi arku?? :)
Ma ne izlazim iz kuće cjeli dan užas!!
 

pege25

  
Tu od
5 Kol 2010
Poruka
53
Kod nas ne da pada sad je počela silazizi...nesviđami se ovo ...biće panika sad ući u oranje jesenje ..kako to pripremiti gledam das je već sve zbijeno..možda ja sad i dobro prođem što nisam jesanas mogao porati ili?
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
treba nas se skupit pa da glumimo Nou
a gledal sam i ja polja i sve je zacopano ,a nikaj,najvjerovatnije prvo ide šinja iili ti greda,ili možda i bude kak je i sad pa nebude trebalo niti zatvarat prazdu zbog vlage,jer je ima svejedno i previše,zemlja nemre toliko niti spiti a kamoli da bi falilo...
ako nikaj drugo onda budu tanjurače i gas pred sjetvu..
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Ma trebat će tanjuračom malo da se izgubi vlage, samo je pitanje hoće li biti ljepoga vremena, kako je krenulo teško, ne valja ni ovako ni onako kako je bilo prošle godine, kad će već jednom biti umjerenost u tome vremenu!!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kod nas ne da pada sad je počela silazizi...nesviđami se ovo ...biće panika sad ući u oranje jesenje ..kako to pripremiti gledam das je već sve zbijeno..možda ja sad i dobro prođem što nisam jesanas mogao porati ili?

Onda budem i ja dobro prošla.:(giggle): Ma zapravo i nije smiješno nego istinito.Ionako će sad biti najbolje sve iznova poorati,jer se nakon toliko snijega i vlage zemlja toliko zbila da kada se osuši nećeš moći motiku zbiti u tlo.

Ah,skoro da zaboravim,evo kod mene-malo kiši-malo snježi.Nikako se ne može odlučiti šta će.A vele dečki iz Krapine koji su maločas bili kod nas-iznad Varaždina snjega na cesti ko u priči.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Jupi kod mene vise ne pada kisa sad pada snijeg jos cu se i sanjkat sutra:biggrin:
Vec je malo zabijelio pada ko lud!!
img3443t.jpg
 
Posljednje uređivanje:

baltazar 3

Član
Tu od
2 Kol 2012
Poruka
167
hm izgleda mi da je sad sretan onaj ko nije stigao poorati jesenas puno prije ce se osusit nego brazda
 

Najnoviji postovi

Na vrh