• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Bučo što je cesta Lasinja-kroz Skakavac pa prema Karlovcu isto zatvorena?

Ima ti jedan potok u Banskom Kovacevcu pa on zna poplavit cestu kad je ovakvo stanje sad neznam jel zatvorena ili nije nisam iso prema karlovcu pa neznam!
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
@ bučo- po 7-mi put... Od kuda ti ova prva slika, nekak mi poznata...
@čiko- normalno, trenutno je na njoj preko metar vode :)
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@ bučo- po 7-mi put... Od kuda ti ova prva slika, nekak mi poznata...
Slike su s fb kaj je kolega slikal koja ona kaj sam prvu stavil ili prva u onom drugom postu ona je tebi dobro znana cesta:icon_wink:
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Slike su s fb kaj je kolega slikal koja ona kaj sam prvu stavil ili prva u onom drugom postu ona je tebi dobro znana cesta:icon_wink:

Prva u drugom postu :)
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Prva u drugom postu :)

Za nju nisam siguran al cinimi se da je to u Recici jer onaj dio ceste od Kupcine prema Sisljavicu malo drugacije izgleda mislim krajolik jesam u pravu:icon_scratch:
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
To ti je slikano iz smjera Šišljavića prema Kupčini odma nakon znaka Šišljavić. Sad je trenutno oko 500 metara na cesti prije tog mjesta... U Rečici nigdje ne izađe voda na cestu
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Ima ti jedan potok u Banskom Kovacevcu pa on zna poplavit cestu kad je ovakvo stanje sad neznam jel zatvorena ili nije nisam iso prema karlovcu pa neznam!
Veči dio ceste ide po brdu pa zbog ovog je cesta zatvorena :icon_rolleyes:
Za nju nisam siguran al cinimi se da je to u Recici jer onaj dio ceste od Kupcine prema Sisljavicu malo drugacije izgleda mislim krajolik jesam u pravu:icon_scratch:
Sad je svugdje krajolik isti...vodenast :icon_rofl:
Sljedeći put kad mi onaj plavi kamion dođe na istovar pitat ću vozača kako je ušao u kamion po vodi :(wasntme):

Da se malo našalimo ovakvo vrijeme predviđamo za 1.maj :icon_wink:
 
Posljednje uređivanje:

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@toma84 nisam znao da je od tud slikano a pod kaj spada ono polje koje isto poplavi tamo je onaj novi most na kupi napravljen pa prema Ka
@čiko da bas na onom dijelu tamo zna bit na cesti pa se nemoze proc a drugog pravca nema osim na vojnic morat ces pitat kad dode ko je iso po kamion jer popodne ga nije bilo a di radis?
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
@toma84 nisam znao da je od tud slikano a pod kaj spada ono polje koje isto poplavi tamo je onaj novi most na kupi napravljen pa prema Ka
@čiko da bas na onom dijelu tamo zna bit na cesti pa se nemoze proc a drugog pravca nema osim na vojnic morat ces pitat kad dode ko je iso po kamion jer popodne ga nije bilo a di radis?

Misliš na Blatnicu , a kasnije ti Karasi kad ideš prema KA? U Blatnici se ide na taj most koji ide u Bansku Selnicu
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Misliš na Blatnicu , a kasnije ti Karasi kad ideš prema KA? U Blatnici se ide na taj most koji ide u Bansku Selnicu

Da na to sam mislio to je Blatnica ja mislio da od tud vec Recica nesto sam pobrko:(wasntme):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Rečica ti od Šišljavića cca 10km...

Morat cu malo vise obratit paznju a ne uvijek prozujat s autom jos bolje nac kakvog komada tamo pa cu bolje poznat:(rofl):
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,745
Kod mene se voda povukla sa ledina al zato vidim da drugdje raste i sad neki podmukli hladni vjetrić puše...
@bučo plavac je bil u akciji danas ko i njih dosta ne znam dal su još il je na parkingu u bratini
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@bučo plavac je bil u akciji danas ko i njih dosta ne znam dal su još il je na parkingu u bratini

Neznam di je uglavno kod jamnice neznam da ima koji kamion cini mi se da su i jamnicari svoje kamione parkirali na sajmistu nisam iso gledat kolko vode ima na cesti tak da neznam ni za kamione tocno!
Evo jedan video mojih specijalaca!!
http://www.youtube.com/watch?v=PGtZCm8ChV0
 
Posljednje uređivanje:

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
malo sam se navažal po selu i vidim da dosta ljudi ispumpava vodu iz podruma,ali kod mene nema nti trunke vode u podrumu a isto je dosta duboki...
 

Najnoviji postovi

Na vrh