• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
kod mene vec 3-4 sata snijeg pada. na zemlji se topi ali krovovi se bijele. ludog li vremena.. :icon_neutral:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Evo prošla grtalica ali ne razgrče samo posipava po cesti,predivno vrijeme:eek::eek::eek:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ovo me sve nekako podsjeća na biblijskih sedam mršavih krava.Ovo bi bila treća po redu....
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,670
Ovo me sve nekako podsjeća na biblijskih sedam mršavih krava.Ovo bi bila treća po redu....

jedna suha hrani sedam mokrih...dakle, nešto se od egipta i promijenilo...

lakše je ipak namočiti zemlju nego je osušiti...
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
krece bolje,,ljepse,,toplije vrijeme od ponedjeljka,:):):):),,a do tad uz peci i kostanje:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
dal je suva ili mokra gora neznam ali da je sve ludja klima to jeste. iz krajnostu u krajnost ide. samo jos tornado da nas zadesi i mozemo ici i mi u bibliju. ali otkad naucnici su upozoravali na klimatske promene i niko ih nije sljivio nizasta. e sad nas stize to i to po celom svetu. vraca nam priroda istom merom.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,304
@muhanicar i kud si onda s turnja otiso:(:
Prvi semafor poslje mosta desno i onda između autobusnog i željezničkog ravno pa na staru Karlovačku. ...........................
Kaj si možda piti štel kupiti?
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
I onda smo stigli u Rastoke.
Bračo moja mila, bil sam nekoliko desetaka puta ali ovo još nis videl pa zato dio te ljepote pokušavam podjeliti s vama.
Zato se i zovu Male Plitvice :icon_thumright:
A Karlovac, on je priča za sebe. On je postal grad na tri rijeke, ove dvije su se spojile.
Šteta kaj su baterije posustale.
Sve su se spojile :(sweat):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Da si se bil javil mogli smo komotno nes popit negdi:drink:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,304
Da si se bil javil mogli smo komotno nes popit negdi:drink:
Mogli smo, ali nismo.
Bumo neki drugi put samo me k raketi ne puščaj ni za živu glavu :(giggle)::(giggle):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Mogli smo, ali nismo.
Bumo neki drugi put samo me k raketi ne puščaj ni za živu glavu :(giggle)::(giggle):

Treba te pustit k raketi koja ce te dobro iscjedit:icon_weed::drink:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Znači grdo je?
Na vreme sam pregazil
Vrhunac prošao, vodostaji opadaju al svejedno puno površine pod vodom, mnoga naselja odsječena...
Da si se bil javil mogli smo komotno nes popit negdi:drink:
Mogli smo, ali nismo.
Bumo neki drugi put samo me k raketi ne puščaj ni za živu glavu :(giggle)::(giggle):
Bilo gdje po njegovoj dionici meni paše :icon_pidu: ionako je prošao uz moje radno mjesto, stan, polu-punicu, da ne nabrajam dalje :icon_weed:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@čiko kad u karlovcu vodostaj opada kod mene jos uvijek raste ili stagnira ja sam jos na udaru:icon_sad:
 

Najnoviji postovi

Na vrh