• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
kod nas snijeg,opet snijeg.evo dosad sam šutao i trpio,ali više neću,dosta mi je padavina hoću suncaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :icon_rofl:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Kod mene stalno kisa pada pa malo stane uzas valjda ce se uskoro pojavit sunce:(think):
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Evo kod mene jutros snijeg po krovu zabjelio, sad se istopilo to malo i trenutno ne pada ništa, ali za sutra najavljuju padanje, uuužaaaaas!!! :mur:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Evo jedne ljepe vijesti na 24 sata ne spremajte jakne zima če potrajati do kraja svibnja a snjeg je moguč i poćetkom lipnja jupi jupi:mur::mur::mur:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,691
kod nas snijeg,opet snijeg.evo dosad sam šutao i trpio,ali više neću,dosta mi je padavina hoću suncaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :icon_rofl:

puko si ko kokica........:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

Turopolec

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
413
:x::x::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
Evo jedne ljepe vijesti na 24 sata ne spremajte jakne zima če potrajati do kraja svibnja a snjeg je moguč i poćetkom lipnja jupi jupi:mur::mur::mur:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Evo jedne ljepe vijesti na 24 sata ne spremajte jakne zima če potrajati do kraja svibnja a snjeg je moguč i poćetkom lipnja jupi jupi:mur::mur::mur:

daj mi ime toga koji je to objavio,raspoložen sam za boks:(envy):
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Dobro je neko nasjedne aprilliiiiiiiii...:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Evo je opet vani i opet odsjecen:(envy):
kupa.jpg
[/IMG]
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Nisi samo ti :(

Po koji put ove godine je vani stvarno katastrofa jel ti bar mozes prema karlovcu ili te i tamo zezne ja da idem za karlovac neznam jel bi mogo doc jedino na preko vojnica za karlovac ili na petrinju za zg!
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
jao,uskoro budete i plivali po cesti,kak god ali nebi vam htio biti u koži..
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
jao,uskoro budete i plivali po cesti,kak god ali nebi vam htio biti u koži..

Kupuj vise jamnice pa cemo vam pakirat ovu da se prije povuce:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
kupa2.jpg
[/IMG]
kupica.jpg
[/IMG]
 
Posljednje uređivanje:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,691
Po koji put ove godine je vani stvarno katastrofa !

i kod mene se Mrežnica izlila ,mislim da je već 5 put ove zime.....:(envy):
pa kad će već to kupanjeeee.....
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
i kod mene se Mrežnica izlila ,mislim da je već 5 put ove zime.....:(envy):
pa kad će već to kupanjeeee.....

Previse puta je bila vani jedva cekam da zaprzi sunce i da bude +35:8):
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
jao,uskoro budete i plivali po cesti,kak god ali nebi vam htio biti u koži..
Ne copraj, samo da ne plivamo po gradu :mur:

Po koji put ove godine je vani stvarno katastrofa jel ti bar mozes prema karlovcu ili te i tamo zezne ja da idem za karlovac neznam jel bi mogo doc jedino na preko vojnica za karlovac ili na petrinju za zg!
Cesta u Koritinji sigurno pliva :(think):
Bučo što je cesta Lasinja-kroz Skakavac pa prema Karlovcu isto zatvorena?
 

Najnoviji postovi

Na vrh