• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
O tvojim životnim greškama budemo pitali Johabia on to sigurno zna da si ih već odavno iskoristila ,mačka ima sedam života pa ih prokocka:cool2:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kak me se to opet svrstava u hazardere pa mi se implicira kockanje i prokockavanje,ja sam toliko neporočna da ni snijeg nisam danas niti pokušala razmetati (inače je to suprugov posao,a ja za to vrijeme kuham kapučino,ali je jadan danas završio kod doktorice),jer se ne želim kockati sa mogučnošću da do jutra napada novi pa moram sutra isponova.:icon_weed::icon_weed::icon_weed:(kak volim ovu zelenu figuricu,,baš je tekve boje naša spavaća soba.Imam ukusa,jelda?)
Pada i pada,ako tako nastavi do jutra će ga biti dvadesetak cm.
 

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
Kak me se to opet svrstava u hazardere pa mi se implicira kockanje i prokockavanje,ja sam toliko neporočna da ni snijeg nisam danas niti pokušala razmetati (inače je to suprugov posao,a ja za to vrijeme kuham kapučino,ali je jadan danas završio kod doktorice),jer se ne želim kockati sa mogučnošću da do jutra napada novi pa moram sutra isponova.:icon_weed::icon_weed::icon_weed:(kak volim ovu zelenu figuricu,,baš je tekve boje naša spavaća soba.Imam ukusa,jelda?)
Pada i pada,ako tako nastavi do jutra će ga biti dvadesetak cm.

Opet prognoziraš...ps :icon_axe:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ma sad kad je johabica bacila prognozu sad ce ga sigurno bit pol metra a ne 20cm tolko vec sad ima kod mene:(doh):
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Nemre žena šutjeti njima je to u genima izgleda da se i ona uhvatila gatanja izgleda da ju ona Grofova gatalica nadahnula možda je to prognoza iz dlana:biggrin:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ma kakvih 20 cm... kod mene je katastrofa..evo pred 10 min smo mjerili i bilo je 24-27 cm..a ovaj mamun sa ralicom nije još nijednom prešel...jedan si je prednji branik strgal na autu zbog snijega...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
ma kakvih 20 cm... kod mene je katastrofa..evo pred 10 min smo mjerili i bilo je 24-27 cm..a ovaj mamun sa ralicom nije još nijednom prešel...jedan si je prednji branik strgal na autu zbog snijega...

Ja ga nisam mijerio gledam kroz prozor i ne izlazim otprilike kolko ga je je jos mi je taj snijeg zeznuo godisnji dva tjedna odradio i sterali me na godisnji dok se vrijeme ne popravi:eek::
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ma mi smo to tak iz zahebancije mjerili dok smo išli unutra jer smo cjeli dan u garaži..
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
kod nas je samo malo poceo padati 15-20min i stao. hladno je i ima vetra ali za sada nema padavina. a ja jos malo na kvantasku pijacu u NS krecem
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
vani je idealno,snjeg pada,vrata na pušnici su se zamrzla pa sam morao gaziti po snjegu da ih malo zagrijem sa toplinom,sad je idealno vrijeme za pričekati lopova po tragu u snjegu,uglavnom treba izdržati još 2-3 dana a onda kaljužaaaaaaaaaaaaaaa,Uskršnji zeko bude sav blatan,naša mala pahuljjica obožava snjeg ,johabice nadam se da nam liječiš johabija od prehlade jer tko bude radio ovaj tjedan kad dolaze pripreme u kuhinji oko Uskrsa a tu je posao oko plastenika,uglavnom šta je je pun mi kufer ove zime:(rofl)::(rofl):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Što ga ima,još sitno sipi,tek da je,ali je. Ajkula,uskrsnom zeki obavezno kupi gumene čizmice kaj ne bu blatnjav.Ups,uopće se bojim spomenuti blato,da ne ispadne na kraju da se snijeg zadrži do Uskrsa,budem na kraju ko pas iz Taličnog Toma, stripa mojega djetinjstva,sad,ja tvrdim da se zvao Njuškalo,Darijus tvrdi da je bio,kak ono Darijus,a na yutubu ga prevode kao Vreća buha, on je jadan cijeloga života tražio Daltone po tragu,ali je uvijek išao u suprotnom smjeru od njih.

Kakvo razmetanje snijega-samo širina lopate kud se hoda,auto će pregaziti svoju stazu,malo je povišen ispod,a ostalo ćemo prepustiti suncu da odradi.I tu isto ups,da se ne prereknem, pa sunce zaboravi izaći.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ljudi el ste odmetali snijeg???

Ja sam tak sretan kaj nam je opet napadal da je to čudo jedno!!! Dal bum otkaz i selim se na Havaje :)
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,691
kod mene ga zapadalo jedno 25 cm...a na cesti se lagano stvara bljuzga...
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
kod mene isto počelo otpuštati..polako se topi...ali zna koji put pokoja pahulja zalutati...
 

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
kod nas pada ali se nevata tam di je očiščeno temp -1 do 0 ipak malo popušta :(clap):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Kod mene otpusta al jos uvijek sitni pada sad sam odlucio da ne cistim dvoriste nemam volje vise sad uzivam u godisnjem odmoru:(clap):
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
evo i kod mene pada punim intenzitetom..odustali smo od čiščenja samo sam z traktorom zgazil kud ide auto i gotovo..
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Eto i u mom kraju puše neki snijeg..
Dobro je kaj kroz dan ne pada nego počne podvečer..
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
kod nas vise nepada i stopilo se prilicno ovo od jutros sto je palo. ali zato u novom sadu je bila pava snezna mecava a putari ko putari uzas.
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,745
Kod mene otpusta al jos uvijek sitni pada sad sam odlucio da ne cistim dvoriste nemam volje vise sad uzivam u godisnjem odmoru:(clap):[

kaj bi čistil dvorište kad ni cestari ne čiste ceste :icon_rofl:
još uvijek sitno pada:mad:
 

Najnoviji postovi

Na vrh