• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Kod mene ljep i sunčan dan osječa se miris proljeća tam negdje za par mjeseci trenutno ptice padaju sa grana od visokih temperatura:icon_weed:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Kod mene ovo bijelo gov*o sta pada valjda ne misli stat i lijepo se prima sve je vec bijelo!
 
B

bosniahos

Guest
Sad bi mogla krenit druga runda prodaje ogrijevnog drva,hahahaha.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ne znam što bih rekla,ne znam što bih rekla,ovo je već prevršilo svaku mjeru,sada pada sitni gusti,maločas lijepe ugojene pahuljice,tremogeni griju,hvala Bogu pa ostala bačva od skoro tisuću litara od lani pa se trošak ne računa.Ovo je ludo,iz kuće ne izlazimo,nisam niti provirila u plastenik danas.Nisam ljuta nego letargična.Nema veze,pričekati ću ja sunčane dane pa ću živnuti.:icon_eyes:
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
jao mene, ja u zg na poslu na finim ljetnim gumama.....
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Toliko o meni kao proročici-ja sam još krajem februara rekla de će ove godine proljeće rano doći i da će biti rano lijepo i toplo.
Prešla sam se ko mala zelena.Ovo još nisam doživjela,gle,pada,pada,već ga ima petnaestak centimetara i nema naznaka da će stati.Ja i vremenska prognoza.da sam meteorolog,ni za negaziranu mineralnu si ne bih zaslužila. :icon_axe::icon_axe::icon_axe::icon_axe:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Kod mene ga ima 15 do 20cm i jos pada ko lud pa kad ce vise prestat lud sam od njega!
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Toliko o meni kao proročici-ja sam još krajem februara rekla de će ove godine proljeće rano doći i da će biti rano lijepo i toplo.
Prešla sam se ko mala zelena.Ovo još nisam doživjela,gle,pada,pada,već ga ima petnaestak centimetara i nema naznaka da će stati.Ja i vremenska prognoza.da sam meteorolog,ni za negaziranu mineralnu si ne bih zaslužila. :icon_axe::icon_axe::icon_axe::icon_axe:

Eto to ti je kad žene daju prognozu i svisac je dal krivu prognozu i sad ameri traže smrtnu kaznu za svisca pošto mi nismo takvi zločinci ko ameri mi tražimo samo ispriku zbog davanja lažnih informacija :icon_weed:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Isprika? Ne bu išlo.Uzimam si za pravo na par životnih grešaka,pa nek ova bude jedna od tih.Pa kaj,nije mi dosta valika kazna kaj trošim naftu u plastenicima? Koji me :icon_madu: vukel kaj sam posadila paradajz i papriku.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Isprika? Ne bu išlo.Uzimam si za pravo na par životnih grešaka,pa nek ova bude jedna od tih.Pa kaj,nije mi dosta valika kazna kaj trošim naftu u plastenicima? Koji me :icon_madu: vukel kaj sam posadila paradajz i papriku.

Lijepo sam ja reko johabice ne iz kuce u plastenik nista sadit pokvarit ces vrijeme al mene se ne slusa:(wait)::icon_rofl::icon_rofl:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,670
Isprika? Ne bu išlo.Uzimam si za pravo na par životnih grešaka,pa nek ova bude jedna od tih.Pa kaj,nije mi dosta valika kazna kaj trošim naftu u plastenicima? Koji me :icon_madu: vukel kaj sam posadila paradajz i papriku.

a u sezoni bu paradajz 2 kune ko i obično...
zarada enormna...:D:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Tješiti ću se sa onom narodnom-novac kvari ljude.
K:icon_weed::icon_weed::icon_weed:Kako stvari stoje,svi mi imamo velike šanse ove godine biti dobri ljudi.
 

Najnoviji postovi

Na vrh