• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kod mene cijeli dan sunce i lijepo toplo sad predvecer pocela kisa padat samo da su se zeznuli s onim snijegom sta su najavili za sljedeci tjedan!

Ma Bučo,kakve sam ja sreće,biti ćeto ovako-ako ja papriku posadim sutra-biti će snijega,ako ne posadim-neće ga biti.A tako me vuče da posadim,rupe čekaju spremne.Daj Bože da mi ujutro padne na pamet vezivati špage u plasteniku i da mi netko da po prstima ako mi slučajno na pamet ipak padne saditi paprike.
Tražila sam smajlić koji koluta očima,ali ga ne mogu naći.Ajd si ga zamisli.:pig:
Svinjica nema nikakvve veze sa tekstom ali mi je lijepa figurica pa sam je priljepila.:biggrin: A ovog zelenog samo radi boje.:icon_lol:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ma Bučo,kakve sam ja sreće,biti ćeto ovako-ako ja papriku posadim sutra-biti će snijega,ako ne posadim-neće ga biti.A tako me vuče da posadim,rupe čekaju spremne.Daj Bože da mi ujutro padne na pamet vezivati špage u plasteniku i da mi netko da po prstima ako mi slučajno na pamet ipak padne saditi paprike.
Tražila sam smajlić koji koluta očima,ali ga ne mogu naći.Ajd si ga zamisli.:pig:
Svinjica nema nikakvve veze sa tekstom ali mi je lijepa figurica pa sam je priljepila.:biggrin: A ovog zelenog samo radi boje.:icon_lol:

Ako je tak onda nemoj sadit papriku jer snijega mi je puna kapa i ja bi htio nesto radit samo da se posusi malo morat cu ja rec johabiu da te sutra zakljuca u kucu da nemozes nista radit pa nece bit snijega:(happy):
Znaci mora bit sareno s tim figuricama joj joj:biggrin:
 
B

bosniahos

Guest
Umene sunce sija,ima zube,a vitar puše onako podlo.Baš za dobit neku prehladu ili upalu pluča na finjaka.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
kiša kiša ma hebemti kišu....cjelu noč (6 sati) pada kaj luda...cjela ulica mi je pod vodom:icon_e_surprised: a za popodne bumo vidli kak bu....
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kiša,kiša,bem ti kišu,cijelu noć(7 i 20) pada kaj luda,pol dvorišta mi je pod vodom(sreća kaj su kad se asfaltiralo dvorište napravili dobar pad pa sad imamo vodu samo kuda hodamo), :icon_mrgreen::icon_mrgreen::icon_mrgreen: vidjeli bumo kaj bude popodne.
 
B

bosniahos

Guest
Hah ima nas koji imamo asfalt samo pred kučom,standard nam malen,hahaha pa gacamo po klizavom blatu.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Kod mene cijelu noc padala kisa sve pliva pod vodom vocnjak je tolko pod vodom jer sva voda mi s dvorista ide prema njemu stari odusto od obrezivanja jer nemoze hodat kolko je blato!
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
bučo reci tati nek si zaveže rekete za tenis na cipele i išel bude kaj eskimi po snijegu tak i on po blatu:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
bučo reci tati nek si zaveže rekete za tenis na cipele i išel bude kaj eskimi po snijegu tak i on po blatu:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:

Nek si i on jos malo odmori ako se malo smrzne zavrsit ce dokraja jos mu je malo ostalo!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Kod mene ovo bijelo gov*o pada ko ludo samo se nadam da ga nece bit puno!
 
B

bosniahos

Guest
O pada pada al je mokar,pazite na cesti ali i u dvorištima dase ne pokliznete.,bljac bljac.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
i kod nas je provejavalo ali jako malo nocas. jedva se primeti jos belo negde po krovovima. nadam se da ce tako i ostati
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Sad se več lagano osječam kao Mujo u Kanadi,hoču sunceeeeeeeeeeeeeeeeeeee :mur::mur:
 

Najnoviji postovi

Na vrh