• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Sinoć oko jesanaest kad sam se vratila kući sam suprugu naivno rekla-neće jutro biti hladno,trenutno nije više od minus jedan ili dva.Tek se pomalo počela stvarati korica na vodi.A jutros u pola deset idem ja van,kad kod plastenika vidim-tu smo stavili staru kupaonsku kadu,uvijek je puna vode-u kadi na vodi desetak cm debeli led.Da čovjek ne povjeruje.Stajala sam kraj nje i jedno vrijeme gledala ko tele.I ribnjak je još uvijek cijeli zaleđen.
Evo sunca,iako je već iza osam sramežljivo provirivalo,ali u pola deset se u plastenicima temperatura digla tek na dvadeset i pet.Idem sad vidjeti jel treba otvoriti prozore.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
U Karlovackoj zupaniji po dvije duge se pokazuju:icon_thumright:
 
B

bosniahos

Guest
A nebih rekal,ovo sunce ima zube a i vitar fino puše.Takovu san ideju ima i ja sa hanumom i pasom malo u šetnju ali ne,hvala.Drugi puta.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A nebih rekal,ovo sunce ima zube a i vitar fino puše.Takovu san ideju ima i ja sa hanumom i pasom malo u šetnju ali ne,hvala.Drugi puta.

Nije toplo,nema sunca.Čekam da vidim kakva će biti noć.

@Bosnijahos,čeka te gajbica.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Mislim da se selim južnije sad mi je svega dosta opet kišu najavljuju jednostavno sra..e.....
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
što južnije to tužnije

hehe kolega malo si bobrkal stihove od stavrosa....južnije manje tužnije....

kod mene je danas bilo dosta sunca ali vjetar je puhal kaj lud opet...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Kod mene lijepi suncan dan nije bilo nesto prehladno samo da se ne pogorsa:(smirk):
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
e kod nas se menjaju sva godisnja doba danas. samo jos sneg fali. ni prognoza pogledaj kroz prozor vise nevazi. sad suncano sad se natuste oblaci sad toplo sad hladan vetar ubi opet suncano pa kisa . samo jos sneg i sva 4 godisnja doba su tu
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Danas kiša,kiša,kiša,kiša,tmurno,hladno, oblačno.Sad je kiša stala ali je već mrak i ne želim ići van vidjeti jeli hladno.Tak.:icon_weed::icon_weed::icon_weed:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Kod mene cijeli dan kisa pada i hladno je na poslu sam i pokiso joj!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,309
Kiša, vjetar, pljusak .....................
I alah je pustil suzu na moj jad
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
kod mene je bilo oblačno sve do 20 sati...išao sam z vlaka doma i vidim počelo se pomalo spuštati kad ono za minutu počne kaj z kabla padati...doma sam došel mokar kaj pi**a:fiery:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kiša, vjetar, pljusak .....................
I alah je pustil suzu na moj jad

Muhaničar,ti si krivo protumačil ove proljetne kišne kapi.Pa to su suze radosnice.A i ti ne bi trebao biti jadan na proljeće,vidiš da su visibabe počele cvasti,sve se polako budi.Evo,samo za tebe ona poznata Cesarićeva-

"Teče i teče,teče jedan slap.
Što u njemu znači moja mala kap.
Gle,jedna duga u njemu se stvara
I blješti i sjaji u tisuću šara
i da bi taj slap mogao sjati
I moja mala kap pomaže ga tkati".

Nije sasvim točno,ali tako nekako ide.

Evo ti još ova-

"Gle malu voćku poslije kiše
Puna je kapi,pa ih njiše
I blješti suncem obasjana
Čudesna raskoš njenih grana.
Al neka se sunce malo skrije
Nestane sve te čarolije.
Ona je opet kao prvo
Obično malo jadno drvo"

Ha,jesi li sada sretniji?:icon_razz::icon_razz::icon_razz::icon_razz::icon_razz:
 

Najnoviji postovi

Na vrh