• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ovo bijelo gov*o cijeli dan pada kod mene ima ga oko 15cm i jos uvijek pada ko lud vise mi ga je pun kufer za sljedecih 5 godina!
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
JOHABICE jel to bilo i na televiziji kad je u Međimurju zavladala neka epidemija poslje krstitkov:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl: soriiiiiiiiiiii al moral sam
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Decki u mom kraju je kolaps prometa. Po tom cirkusu isao na put i jedva stigo doma u kompletu i s cijelim autom. Usput smo na 8 mjesta nabrojili aute i kamione u grabama a u Rakitnici na cesti prema Đurđevcu totalni zastoj nema prolaska ni pod razno. Tko bi rekao za 3. mjesec ovakvo sto...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ja danas tatu vozio u KC u bolnicu, majke ti mile, ruta od Kloštra do Koprivnice čisti kaos i kolaps, zapuhi i svega, jedan kamion i jedno 10-ak auta u grabama.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
JOHABICE jel to bilo i na televiziji kad je u Međimurju zavladala neka epidemija poslje krstitkov:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl: soriiiiiiiiiiii al moral sam

Evo si pozvan na ručak,na meniu budu gljive-samo zate- :icon_madu::icon_madu::icon_madu:

@bosniahos,samo ti dođi,nema zime,ionak je već proljeće.:icon_razz:

Evo,sada već možemo govotiti o čistoj desetki(cm) snijega,i još pada.A termogeni u plastenicima brundaju......
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,691
Decki u mom kraju je kolaps prometa. Po tom cirkusu isao na put i jedva stigo doma u kompletu i s cijelim autom. Usput smo na 8 mjesta nabrojili aute i kamione u grabama a u Rakitnici na cesti prema Đurđevcu totalni zastoj nema prolaska ni pod razno. Tko bi rekao za 3. mjesec ovakvo sto...

Ja danas tatu vozio u KC u bolnicu, majke ti mile, ruta od Kloštra do Koprivnice čisti kaos i kolaps, zapuhi i svega, jedan kamion i jedno 10-ak auta u grabama.

pa vreme je da i vi osjetite čari zime.....:icon_super:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Točno takva mečava je bila prva s prvim snijegom kod nas, a evo sad opet isto takvo ludo vrijeme za kraj zime :) Zanimljivo, zar ne? :)

Kod mene sve puno snijega, sve šupe i svi strojevi pod snijegom, jedino zatvorene garaže su suhe!
A kakvih zapuha ima i do metar visine.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
meni današnji dan definitivno najgori od ovih zimskih sranja,dobro što se nikud ne mora autom .ali i da treba ,samo laganini i ide mali clio kao uaz,jedino je dobro što ga danas nije nanjelo na tavan ali od puhanja mi odrvenila slonovska uha:icon_rofl::icon_rofl:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,691
kod mene je toliko natopilo zemlju da su se počela pojavljivati jezera po livadama i oranicama..
zanimljivo je da mrežnica od kad se izlila nikako da se vrati u korito,takva je cijeli tjedan..
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ma lijepo je to zar ne heheh kod mene ga nema skoro nikaj a cijelo vrijeme pada....jedino ima zapuha do 15 cm a na zemlji ga kojih 1.5 cm hehehe... tata je danas pri povratku iz toplica izvlačil šleper koji se naslonil na cestovni branik i nije mogel nikud nikam...stavil gazda od kamion lance na gume i opet ga probal al nije uspel...onda je tata sjel za volan i kaže nakon 2 god od kak nije vozil šleper da je super osječaj dok ti je pod nogom 520 ks...izašel je van bez pol muke...ipak je 28god kw vozač ...
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,670
Točno takva mečava je bila prva s prvim snijegom kod nas, a evo sad opet isto takvo ludo vrijeme za kraj zime :) Zanimljivo, zar ne? :)

Kod mene sve puno snijega, sve šupe i svi strojevi pod snijegom, jedino zatvorene garaže su suhe!
A kakvih zapuha ima i do metar visine.

i sad je to vijest, a kad smo ga ovdi imali posvuda metar onda je to bilo daleko...u planinama...:(devil):
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
i sad je to vijest, a kad smo ga ovdi imali posvuda metar onda je to bilo daleko...u planinama...:(devil):

E da je sada 12. ili 1. mjesec onda nikakvo cudo za ovaj cirkus ali u pol 3. mjeseca za ove nase krajeve to bas i ne prilici.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,670
ma ja ga se lijepo sijećam još da je padal i u 5. mjesecu...
pa lani je u polovici 4. mjeseca bilo -10 C, da je bilo oblaka bilo bi i snijega...
kakvo čuđenje, ajmo lopate i udri...:icon_wink:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Kod mene isto sra..e nemreš vjervati da se ovo dešava ništa od proljetne sjetve ..
JOHABICE nema problema ja sam uvjek za dialog ak nikak drukčije onda pošteno ak treba bum jel te muhare:icon_eyes::(sweat):
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Dobro je ljudi, kaj se bunite, kaj da padne u 7 mjesecu, ko bi ga čistio na +35 :)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Kod mene vjetar puše ko lud..Neznam kak mu je volja več 2 dana puše bez prestanka:icon_rofl:
 

Najnoviji postovi

Na vrh