• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
KOd mene evo sad pada punim intenzitetom, do jutra nas ništa nesmije iznenaditi :)
 
Z

zeleno zagorje

Guest
snijeg se ne šali u zagorju , pada cijelu noć , a sad je već poveliki ,prošla je već i ralica , ali ćemo se danas opet načistiti
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
vani je idealno za žensko hrvanje u blatu,ono što je napadalo ,nočas je jedan dio otopila kiša a sad se topi od +,ajmo traže se ženske za hrvanje u blatu,:cool2::cool2:,valjda ovo zadnja tura snijega za ovu sezonu,hoču sunce i zelenu travu:mad:::mad::
 
B

bosniahos

Guest
pitaj svoje bližnje zatu mud wrestling akciju moguče da pozovedu mobilnu ekipu psihijatrije,hahahaha.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
a kod mene ostalo samo nešt kaj je bilo na kupu a ostale večine nema još od jučer kak se otopio...ali dvor mi doslovno rečeno pliva u vodi...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
nadam se da nas bude zaobišla ova hladnoća što najavljuju,eto danas eskadrila gusaka otišla prema sjeveru,zima onda definitivno odlazi:icon_thumright::icon_thumright:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
kod mene danas popodne padala tuca cesta je bila bijela od leda sad rosi kisa samo da nebude snijega vise i hladnih dana minusa pogotovo:(nod):
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
nadam se da nas bude zaobišla ova hladnoća što najavljuju,eto danas eskadrila gusaka otišla prema sjeveru,zima onda definitivno odlazi:icon_thumright::icon_thumright:

Kod mene danas eskadrila migova išla prema jugu i to dva koja još imamo po tome dolazi zima
 

Najnoviji postovi

Na vrh