• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
kod mene je sad stao, a padao je kao iz vreće...
Ima ga oko 10 cm
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Kod mene jos uvijek pada ima ga oko 15 cm nadam se da bude uskoro presto vise mi ga je pun kufer za ovu godinu:(mm):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
JUpi jeee:cool2::cool2:,kod nas nema zasad ništa ,divota :(clap)::(clap):,budem poluautomatsku lopatu laganini pospremio:icon_pidu::icon_pidu:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
JUpi jeee:cool2::cool2:,kod nas nema zasad ništa ,divota :(clap)::(clap):,budem poluautomatsku lopatu laganini pospremio:icon_pidu::icon_pidu:

Nemoj ju pospremat dodi kod mene ima kod mene posla a ksnije cemo:icon_pidu::icon_pidu:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,389
Kod mene stao padata a jeste čuli da u Americi je napadalo 1m snjega pa se sve one montažne kuće ruše hehe
ja sve počistio i sredio sad je dvorište divota za vidit :)
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Evo pada kišica laganini,sad trenutno ima snijega manje nego jutros,divota od vremena samo da se ne spusti jako ispod nule ,bude bilo gadne poledice
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Napadalo oko 10-ak cm snjega,i cijeli dan lagano pada,al nista se poslije nije nalovilo jer kak pada tak se i rastopi..
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Napadalo oko 10-ak cm snjega,i cijeli dan lagano pada,al nista se poslije nije nalovilo jer kak pada tak se i rastopi..

Međimurec pa kaj privas se otaplja več??:)primeni se nikaj ne otopil i stalno pomalem curi..nekak ste vi gori vroči čim se otaplja a prinas dolji nikaj :icon_lol:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Napadalo oko 10-ak cm snjega,i cijeli dan lagano pada,al nista se poslije nije nalovilo jer kak pada tak se i rastopi..

Joj Marko,pa gdje si to ti?Jesi baš siguran da je tako,evo si me natjerao da pogledam kroz prozor-snjega ima za pravu zimsku idilu.Dođi se k meni sanjkati.Imam brješčić ispred kuće i prazne vreće od NPK.Da vidiš kak to leti!:icon_eyes::icon_weed:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Ma slab je to snjeg kad nisam ni ralicu morao kopčat na traktor:icon_thumright:

Ma ima ga 10cm,al to napadalo tokom noči,po danu se nije nika nakupilo a lagano pada cijeli dan..Bude valjda neki minus kroz noč da se nakupi još jedno 10cm,pa ga do jutra bude 20-ak cm:cool2:

@johabice:ma nisam tak daleko od vas,al kod mene nema brijega,jedino ako ga sam napravim:8):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pa i mi smo si ga sami napravili.Sve oko mene je ravno,ravnije ne može biti.:icon_razz::icon_razz::icon_razz:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E,ovo je već sada strašno-opet pada snijeg.Evo je baš ovoga trena prošla kraj moje kuće ralica.Ja sada hoću sunce.Hoću brati visibabe.Proljeće ja hoću,proljeće!!!
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
E,ovo je već sada strašno-opet pada snijeg.Evo je baš ovoga trena prošla kraj moje kuće ralica.Ja sada hoću sunce.Hoću brati visibabe.Proljeće ja hoću,proljeće!!!

Daj Johabice pa koja je to ljepa idila gledaš kroz prozor u svom toplom domu kak vani pada snjeg račun plina pomalo raste pa kud bi ti ljepšu idilu čitam na 24 sata da je ovo zadnji val pa dolazi zatopljenje od 1.3. najavljuju da če biti do 15 C ...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Riječi ti se pozlatile farmervg,:cool2:,hoču toplinu,sunce,ohlađeni Radler:icon_jook::icon_jook:,ali ovo gov*o i dalje pada:(devil)::(devil):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ti baš znaš razveseliti čovjeka farmervg,samo ga podsjetiš na račun za plin....:icon_weed::icon_weed::icon_weed::icon_weed::icon_weed:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ovo bijelo gov*o i kod mene pada:mad::kad misli stat vise i otopit se kun kofer mi ga je za ovu godinu!
 
Z

zeleno zagorje

Guest
e johabice ovaj tvoj račun za plin , uha dosta je veliki , a da sebi i suprugu platiš odmor u zagorskim toplicama možda bi te isto koštalo nebi trebala kuhati ni grijati, malo bi se odmarala i lijepo bi uživala
 

Najnoviji postovi

Na vrh