• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ekipi iz Karlovca i Like želim mirnu noč i brzi odlazak vode ,valjda se situacija bude smirila
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
daj bog kaj se smiri.. također se pridružujem ajkuli nek vas se brzo povuče iz dvorišta i okolice..
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Kod mene voda nemože doć do kuće ali zato cesta kojom putujem je pod vodom. U 13 sati sam se probio alternativnim pravcem da dođem na posao mada je bilo gusto, malo mi je i vode ušlo u auto. Večeras ostajem u Karlovcu jer imam drugi smještaj tako da mi nije sila riskirat.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
pa ako imaš smještaj onda se ne isplati iči ipak da se ne zagrabi voda u auto pa da onda sušiš pod i tapacirunge
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Kod mene voda nemože doć do kuće ali zato cesta kojom putujem je pod vodom. U 13 sati sam se probio alternativnim pravcem da dođem na posao mada je bilo gusto, malo mi je i vode ušlo u auto. Večeras ostajem u Karlovcu jer imam drugi smještaj tako da mi nije sila riskirat.

Tako je i kod mene do kuce mi nemoze doc jer dok dode do moje kuce prije ce cijeli karlovac plivat nego ja, jedino sta ce mi poplavit cestu u pisarovini pa necu moc nikud dobro je sta cu sve jedno moc u birtiju za to mi kupa ni poplava ne smeta:roll:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,389
E dećki kod mene se lijepo počeo topiti snijeg i to lijepo kako je kod vas ?
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Vidim da je Lika i Karlovačko područje gadno stradalo od snijega,valjda se bude normaliziralo,je*eš tehniku kad smo bez struje kao hendikepirani,kolege sa tih krajeva držite se :drinkers::drinkers:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,691
kad smo bez struje kao hendikepirani:drinkers::drinkers:

i vode ajkula,imam peh što živim na brdu pa kod svakog pada tlaka ostajem bez vode...:twisted:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
U četvrtak sam bil u Lasinji sa one strane Kupe i situacija je jako loša ako se nastavi otapanje snjega bit če još i gore jadni ljudi ...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
U četvrtak sam bil u Lasinji sa one strane Kupe i situacija je jako loša ako se nastavi otapanje snjega bit če još i gore jadni ljudi ...

Kolega sta se nisi javio kad si bio u lasinji pa da popijemo nesto:drinkers:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Kolega sta se nisi javio kad si bio u lasinji pa da popijemo nesto:drinkers:

Čista slučajnost da sam se tam zatekel nenadano nekim poslom nadam se da se budemo sreli jednom...
 

Najnoviji postovi

Na vrh