• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Sumnjivi,pa zašto?Ma nije valjda da misliš da smo mi ti koji će biti krivi za porast temperature slijedečih dana.:lol::lol::lol:

ma samo čitam između redova :mrgreen:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Vidiš da vrijedi grijati postelju,temperatura se diže.Danas se čak i snijeg otapao.Jedva čekam da pošteno utopli.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Vidiš da vrijedi grijati postelju,temperatura se diže.Danas se čak i snijeg otapao.Jedva čekam da pošteno utopli.

Uživaj sad u odmoru jer kad zatopli nema više odmora veš češ kičmu poderati u plasteniku
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,389
Danas na poljoprivrednoj emisiji gledo možda da će drugi tjedan snijeg al lijepo se kod mene topi snijeg :D
 
Z

zeleno zagorje

Guest
evo ponovno snjega u zagorju imamo ga od ponedjeljka previše, a sad je počeo taman onako lijepo ponovno , lopate se bruse , a mali jcb spremno čeka novo čiščenje , bravo za zimske radosti
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Evo ga i kod mene počeo prije sat - dva i pada da to nije normalno...!! :shock:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
kod mene i dalje nista.. :scratch
padao je jedno 7 minuta pa opet presao u kisu. a trenutno ni ona ne pada..
 

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
takva cijela slavonija,a još je jučer na dnevniku rekao - snijeg lika i zapadna slavonija-opet ništa obilazi nas-a možda i bolje nemamo posla s čišćenjem
 

Najnoviji postovi

Na vrh