• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Bijela beštija, uh što mi jučer posla zada. Vrhunac svega nije bi kapučino ili kuhano vina nego me krivudanje po snijegu zbacilo u pšenicu, a joj a tamo mekano. Kopao mučio se, podbacivao daske, ma kakvi. Smrzo se kao zec. Užas, mokar od glave do pete i ništa. Došao frend koji mi sulužno ore i izvukao do ceste, nema šanse da bi ja izašao. Vozim sporednom cestom i zapadnjem na njoj jer d tih zapuha snježnih nisam mogao imati točkove na cesti. Otvorim vrata snijeg do vrata, ajd i ovo nanovo uzmem lopatu a kakvi i opet dođe frend odvuće me do zabilaznce :) Dođem 100 m od zgrade i zapadnem, kad sam ja izletio iz auta i počeo psovati :) DOđu susjedi smirite se, sad ćemo vas gurniti, ma ja lopatu i opet otkopavaj, još mi pomogli susjedi i dodjem kod zgrade, mislite da sam dobio kapučino? Kaže mi predstavnik stanara da bi trebali očisititi snijeg ostali su na poslu ili klanju i to mi kaže u 15h poslije čiščenja 600 m tunela i 100 m2 plastenika. Plus što su mi gosti počeli dolaziti u 16 h na rođendaj maloj. Ali to nije sve, još loko vožnje po tortu po slate ma užas, promrzao, zaleđen, mokre noge i duge gaće joj... E onda sam se uhvatio jagermaistera i plako je sve padalo u zaborav :)


Kontam,šta da ti reknem,da mi te žao? Evo,mi te žao.Ali sam se lijepo nasmijala.Znam ti i ja kako je to biti u snijegu i ne moći izači.A sve koji ne znaju skuhati u pravom momentu kapučino pošalji k meni na praksu.Moj suprug upravo srče,u krevetu.
Ovo bi bila prava priča na mojoj temi "Dogodovštine iz..".Da je malo razradiš i napišeš,baš bismo se lijepo nasmijali.

I kod mene lijepo sunčano jutro.Ali nisam ja naivna,ne može to mene zavarati pa da izađem van.Nema šanse,sve dok se snijeg ne počne otapati,držati ću se kuće.
 
Z

zeleno zagorje

Guest
kod mene je danas sve očišćeno al je zato jučer bila jaka vijavica
danas malo bolje ali jučer podno sljemena, katastrofa, ko da smo u gorskom kotaru sve je bilo zakrčeno,sva sreča da je bila subota , sutra ujutro bude zima, već je sad jako hladno u odnosu na jučer
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Kod mene jutros u 5:30 bilo - 8 °C a dva sata kasnije u 7:30 je temperatura pala na -11 °C. Vedro je, sunčano i vrlo hladno...
 
M

MOCO

Guest
ja gledao prognozu i sljedečih 10ak dana ostaje otprilike ovako, s nekim padalinama, al više mi je to svejedno kad mi se sve posmrzavalo, čekam vijest da će temp. porast
 
Z

zeleno zagorje

Guest
ljudi vu zagorju je tak zima sutra bu onaj veliki minus sigurno , danas je bili - 11
 
Z

zeleno zagorje

Guest
Ak bude tak ujutro zima ništa se nebu dizalo:mrgreen:
sad smo u temi vremenska prognoza , ak bu ovak zima magle nebude , a ona bi se jedino mogla dizati
 
Z

zeleno zagorje

Guest
Joj joj pa mislil sam na temperaturu na plus a ti odma krivo pucaš...
onda si se krivo izrazil dizalo se bude popodne ak je temperatura u pitanju ,a ne magla
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Kod mene jutros magla da popizdiš ali se oko podne DIGLA i lijep sunčan dan..
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Eto,kad nas u Međimurju grdo svakoga jutra pada ,a preko dana se lijepo diže,a onda je lijepi sunčani dan.Ne pričam o magli,nego tremometru.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
I kod mene termometar kasno navečer poćne padati a preko dana živne kad se pojavi sunce.???????
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
I kod mene termometar kasno navečer poćne padati a preko dana živne kad se pojavi sunce.???????

Ma nije valjda da ti se supruga,ili ne daj Bože susjeda zove Sunčana??????
 
Z

zeleno zagorje

Guest
danas zaista ima magle u zagorju ispod sljemena, u stvari sljeme ni ne vidimo jer se sunce teško probija, zima je jutros je bilo -14, a sad maslo bolje magla se diže , a temperatura u termometru raste , lijepo pohvalno, biti če sunčani dan ali ono zubato sunce
 

lujo16

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
46
Prije dva sata -10. popodne će zatopliti na -2 do -1. Sreća da za vikend stiže zatopljenje. Od nedjelje nemogu natočiti vino. Čini mi se da je smrzlo. Več sam tražil šipku s kojom bi probij led kroz rupu na vrhu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh