• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
E Tomo,pobudio si mi sječanja,baš po takvoj cesti sam ja jedne zime išla kamionom za Split.Sama.I takva je bila od Karlovca do Udbine.Svi su se muški lovili za glavu kada su me vidjeli za volanom.:p:p:p

Muž mi na trosjedu.Traži se dobrovoljac za razmetanje snijega.Odlično kuham kapučino(ovo bi bilo kao mamac):gitarist::p:p:p

Stižem ja sa svojom "grtalicom",baš bi mi dobro došao cappucino...a neda mi ga se kuhat jer žena radi
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
fuj mrzim snjeg sa vjetrom,jedino ga nema valjda u podrumu,sve je mokro jer temperatura je ok,jutros je bilo ustajanje u6 a sa štalom se završilo u 9 ,cijeli sat duže,sad malo grijanja i udri čistiti polako,:weedman::weedman:johabice moraš onako na smjenu malo ti malo muž .za jelo pričekate do navečer kažu smirenje pa se bude moglo do trgovine,ugodan i vrijedan dan sa snjegom želim svima,kad če taj lipanj:rolfer::rolfer::rolfer:
 
M

MOCO

Guest
tako i kod mene, al vjetar ga vije da nemož hodat. Najbo sam u štali, sve mi navijalo kroz štalu sve mi mokro i krave i jbmti poso.. vozač mi došao ranije kaže pokupit će samo tamo di može doć a ostali :arrow:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Dođi tomo420,samo dođi,da si samo malo pričekao sa ponudom,mogao si profitirati.Upravo sam se spremala povisiti naknadu za čašu kuhanog vina.:drinkers::rolleyess::rolfer:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,691
Moja zimska služba udara od jutra, popodne nastavljam ja kad se vratim sa posla

tako i sam,čekam da dođem sa posla...čaša crnjaka i ja moj mtd u akciju..
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Završio natječaj za čišćenje snijega,uhvatilo se moje zlato lopate,potaklo ga obečani kapučino i čaša kuhanoga vina,(i još nešto obečano,samo neću reći što).Evo,stigao u kuću,čeka isplatu,moram ići.:oops::rolleyess::lol:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kod nas ga krka, ima na mjestima i do 30 cm, vjetar radi pizdarije. Odustal sam od čiščenja, nema smisla, em pada, em je mokar i težak i nejde, moram postaviti nekakve lance na kotače.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
I kod nas stalno pada, isto 30-tak cm, vjetar divlja, Šanana kao što kažeš, težak i mokar,
ralica je prošla, ni ne trudimo se čistiti, tek dok stane.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,691
ovdje kod nas pada nekako suhi....:scratch
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
I kod nas...jer je trenutno -4.....trebalo bi u šupu po drva a nekako mi se neda...

 
Z

zeleno zagorje

Guest
Završio natječaj za čišćenje snijega,uhvatilo se moje zlato lopate,potaklo ga obečani kapučino i čaša kuhanoga vina,(i još nešto obečano,samo neću reći što).Evo,stigao u kuću,čeka isplatu,moram ići.:oops::rolleyess::lol:
u zagorju ima snjega do koljena , čistimo da se sve praši ,ajde johabice da li si to možda i ti ko i farmervg obečala onako dobar doručak uz kuhano vino i kapučino pa tako nastrpljivo čeka obečano
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
u zagorju ima snjega do koljena , čistimo da se sve praši ,ajde johabice da li si to možda i ti ko i farmervg obečala onako dobar doručak uz kuhano vino i kapučino pa tako nastrpljivo čeka obečano

Ali ja sam danas dobil kuhano vino dok sam čistil snjeg valjda sam bil dosta vrijedan :mrgreen:
 
Z

zeleno zagorje

Guest
Ali ja sam danas dobil kuhano vino dok sam čistil snjeg valjda sam bil dosta vrijedan :mrgreen:
farmervg pa nisi ti možda to kod johabice čistil snijeg pa se pohvalila da ćistač snijega očekuje kuhano vino
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Nisam nisam možda i bi ali se bojim JOHABIJA da me ne klepne lopatom po glavi
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Mislite vi sad što hoćete,ja sam posao pošteno otplatila,nema kod mene nikakvih dugova,pa da mi se skupe kamate.Uostalom,uvijek nudim onu cijenu koju mogu otplatiti. :p:p:p Baš me veseli što će padati još snijega,pa će opet trebati čistiti.:vragek:
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Dok su se drugi mučili po danu po snijegu, ja i stari
polako navečer očistili skoro sve dok je stao.

DSC_0625Kopiraj.jpg
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Prestao je padati oko 5 popodne,samo vjetar još drži,baš je fino zima,živjelo ljeto:p:p
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Bijela beštija, uh što mi jučer posla zada. Vrhunac svega nije bi kapučino ili kuhano vina nego me krivudanje po snijegu zbacilo u pšenicu, a joj a tamo mekano. Kopao mučio se, podbacivao daske, ma kakvi. Smrzo se kao zec. Užas, mokar od glave do pete i ništa. Došao frend koji mi sulužno ore i izvukao do ceste, nema šanse da bi ja izašao. Vozim sporednom cestom i zapadnjem na njoj jer d tih zapuha snježnih nisam mogao imati točkove na cesti. Otvorim vrata snijeg do vrata, ajd i ovo nanovo uzmem lopatu a kakvi i opet dođe frend odvuće me do zabilaznce :) Dođem 100 m od zgrade i zapadnem, kad sam ja izletio iz auta i počeo psovati :) DOđu susjedi smirite se, sad ćemo vas gurniti, ma ja lopatu i opet otkopavaj, još mi pomogli susjedi i dodjem kod zgrade, mislite da sam dobio kapučino? Kaže mi predstavnik stanara da bi trebali očisititi snijeg ostali su na poslu ili klanju i to mi kaže u 15h poslije čiščenja 600 m tunela i 100 m2 plastenika. Plus što su mi gosti počeli dolaziti u 16 h na rođendaj maloj. Ali to nije sve, još loko vožnje po tortu po slate ma užas, promrzao, zaleđen, mokre noge i duge gaće joj... E onda sam se uhvatio jagermaistera i plako je sve padalo u zaborav :)
 
Z

zeleno zagorje

Guest
u Zagorju osvanulo sunčano jutro , hvala bogu danas nebudemo trebali čistiti sbijeg, več ćemo se posvetiti kuhanju finog ručka , nekima bude možda malo žao da se nema što čistiti
 

Najnoviji postovi

Na vrh