• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kod mene ništ nije letjelo,a možda i je ali ja nisam gledala u nebo,ali je tako jutros zima da mi se neide van.Evo fino termostat na 23 i idem stati na prozor da vidim dal nešto leti.
Sad se grijem,a smrznut ću se kad stigne račun za plin.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ma johabice nema ništa do dobrog drveta za grijanje a guske su jučer otišle,eventualno ako koje su još prikasnile ali ove polječu iz Hungary pa vas zaobiđu,samo jadne ne znaju kuda idu jer svuda neko maglovito vrijeme
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo stigla zima u moju kuću,maločas sam dobila račun za plin-900 kn.Za potrošenih 247 m/3.A u prosincu trošimo u prosjeku 650.A u januaru i februaru,kada grijem i 60 kvadrata plastenika sa flancima 1500.Metara kubnih.
Vremenska prognoza za danas u mojoj duši glasi-hladno i olujno nevrijeme sa mogučim udarima sjevernog vjetra preko 130 km/h.Bem ti život.Ima li tko da me primi na stan u toplom preko zime.Jesti ne treba.Moj je stav ionako-radije sam gladna nego da mi je hladno.
A-ha,bili smo pametni pa smo porušili dimnjake,šta će tu neke izbočine po zidovima remetiti ravne linije.Pa smo bili pametni i porušili dvije krasne kalijeve peći visoke dva metra.Smetalo malo pepela,prašilo se.Pa se i u kuhinji dimnjak zatvorio kuhinjskim elementima,je,a šume ima.
Pametni troše više.A neki se i smrznu.Na svaki način.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
a čuj johabice problem se da brzo riješiti,jedna mala rupa u zidu,montažni dimnjak ,Centrometal vam je blizu,samo su potrebni novčići i dobar majstor kad sve bude gotovo, onako kraj tople peći osječaj je neponovljivi,kod nas su isto mnogi ljudi upravo radi tog čiščenja prešli na plin ali ako me shvataš jebo plin ako mora čovijek biti u jakni u kući,za normalnu toplinu treba puno kunica jer ono ludo brojilo vrti kao Šumaher
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,389
.................,,,,,,,,,,,,,,,,,kod nas danas lijepo puše,,,,,,,,,,,,.............
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Kod mene snijeg!!
Počeo juče popodne i već je svukud zabjelio. Počela je zima i zimske "radosti": :madmana: stavljanje lanaca, čišćenje snijega, odvoz mlijeka, izvlačenje kamiona...
Mrzim zimu !! :mrgreen:
 
Posljednje uređivanje:
B

bosniahos

Guest
.

Da zimu mrze svi koji vane rade ali ako nisi u tom fahu onda je zima baš praznično doba za neradnike i dicu.
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Ja i govorim za sebe da je mrzim, evo sad je 07:00 a ja sam vani od 05:30 i kako da je onda volim :mrgreen: sve je mokro, smrzlo i klizavo :madmana:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Cowboy,ima to i svoje čari kad je onako oko -10 .izađeš iz toplog kreveta od žene,spremiš se za u štalu ili tko šta radi,onako još njonjav udahnem hladni zrak i smrzne mi se šmrkalj,osječaj neopisiv,ali i to mora proći,nekako mi tamo poslje pola 2 mjeseca več je lagano ljepše,evo sutra bude ljepe kaljuže jer kažu kišu sa ovim snjegom bude blato prekrasno:partyman::partyman:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Ma nema nista ljepse nego kad se mora bit vani po ovom ljigavom vremenu i jos kad se mora bit cijeli dan po vani kao ja sto moram sutra na kolinju ma to je nesto najljepse... za popi*dit!!! zlo mi dpok se sjetim mulja gliba bljuzge i blata do koljena uh fujjjj odvratno!
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Ma nema nista ljepse nego kad se mora bit vani po ovom ljigavom vremenu i jos kad se mora bit cijeli dan po vani kao ja sto moram sutra na kolinju ma to je nesto najljepse... za popi*dit!!! zlo mi dpok se sjetim mulja gliba bljuzge i blata do koljena uh fujjjj odvratno!

Ma daj pa kolinje to je kao praznik hehe!Samo od jutra po rakijici i sve ce izgledati lijepse cak ce ti i sunce sjat hehe
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Kod mene juče sunčano i lijepo sinoć i jutros stegao mraz, bilo je oko - 3 °C , a sad sad evo pada nekakva ledena kiša. Baš gadno vrijeme!!
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,670
rekli su da bu palo 3 cm snijega kod nad, samo nisu rekli da bu to palo za 3 minute...a duga je noć...:madmana:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Vani prava mećava
Znači ništa nisi spavao ili su ove godine cestari stavili gumene noževe umjesto metalnih? :lol:

rekli su da bu palo 3 cm snijega kod nad, samo nisu rekli da bu to palo za 3 minute...a duga je noć...:madmana:
Kaj se brineš, ionako ga danas više nema :rolleyess:
 

Najnoviji postovi

Na vrh