• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
do podne u majici kratkih rukava a popodne morao obući jaknu. :madmana: Prvo je duvao jak vjetar a sad skoro počela padati kiša i po svemu sudeći neće tako skoro prestati.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Nadam se da kod mene neče opet biti poplave sve me strah nadolazečeg vala...
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Ovak je to izgledalo 98.
32216986.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,691
jutros kratka majica u podne jakna i kapa,nemoš vjerovat koja promjena u par sati:rolfer::rolfer:

i kod mene se promjenilo,uhvatila bura da puše,sa dopodnevnih +20 spustilo se na nekih 10-tak......:shock:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,670
i kod mene se promjenilo,uhvatila bura da puše,sa dopodnevnih +20 spustilo se na nekih 10-tak......:shock:

lega, bura ti puše s kopna na more, daj mi reci di je tu kod nas MORE???
:rolfer::rolfer::rolfer:
 
B

bosniahos

Guest
.

Da stvarno jebeno.Ja stavio skalameriju za kuhanje iliti ga pečenje rakije pa navalilo, zatamnilo se nebo i jedvak zakuha jedan kazan.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,691
lega, bura ti puše s kopna na more, daj mi reci di je tu kod nas MORE???
:rolfer::rolfer::rolfer:

a ko je spomenuo more......:scratch
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Gledam dnevnik: u Sloveniji velike poplave :shock:
Kakvo je stanje kod vas koji ste pored potoka i rijeka, ima li opasnosti?
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ponekad mrzim što smo na brijegu ali u ovim situacijama možemo mirno spavati,jadni ljudi koliku štetu budu pretrpjeli,priroda nema milosti,ovi naši vrli stručnjaci bi mogli malo smisliti kako iskoristiti tolike količine vode koje samo prozuje kroz svoj tok:vragek::vragek:
 
B

bosniahos

Guest
.

Došla moja žena u sobu i kaže sutra če nas potopit Drava.Ko iz topa.Reko neče garant ni to Drina hahahaha.
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Bogami krenule su gadne poplave, vidim da su već ponegdje počeli i evakuaciju stanovništva :shock: Jadni ljudi.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Bogami krenule su gadne poplave, vidim da su već ponegdje počeli i evakuaciju stanovništva :shock: Jadni ljudi.

Nekih 15-ak km od mojeg mjesta je pol sela potopoljeno.
Na radiju stalno javljaju vijesti.Vele da vodostaj raste,ali da če se tokom noči voda polako povuč..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kod Ferdinandovca se opet izlila Drava, potopljena su polja, livade i vrbaci uz sam tok...noćas sam vidio, bili smo u kontroli uz tok, uzvodno i nizvodno...na par mjesta nema šanse s autom proći, voda je na cesti preko pola metra i teće.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Ja neznam kako je na Marofu uz Dravu, ali u polja se sad tjedan, dva
sigurno nejde.
 
B

bosniahos

Guest
.

A ondak se nemože do usamljene majke i čeri u tom kraju:finga::rolfer:.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
I evo ga, izlila se Drava, vodostaj je tokom noći i današnjeg dan narastao za 1 metar.
Evo i slika, tu se vidi jedan kanal i cesta vodi još 150-200 metara do samog toka Drave, ali sve je pod vodom, sva korita "stare" Drave su puna, svi kanali, vrbaci i okolna polja.
P1010012.jpg

P1010017.jpg

A ovo je ječam od punice, posijal sam ga prije nekih 15 dana...evo ga sad je 30% pod vodom tu na slici, slikano je rano oko 11, a sad navečer ima još metar više vode.
P1010020.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh