• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
cijeli dan bilo fino ugodno ali večer u....a motiku,oko19 i15 počelo puhati ,sijevati,munje okolo krave su se samo zgledavale šta se dešava,sve je trajalo nekih pola sata i sad je mir

Ista situacija i u mom kraju..

neki prizori su bili strašni,zabljesnulo je tak da je bilo cijelo dvorište osvjetljeno..:shock:
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,114
cijeli dan bilo fino ugodno ali večer u....a motiku,oko19 i15 počelo puhati ,sijevati,munje okolo krave su se samo zgledavale šta se dešava,sve je trajalo nekih pola sata i sad je mir

kod nas isto ali još traje nevrijeme
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,691
kod mene počela prije pola sata....bez grmljavine i puhanja..
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Nešto govore o zahlađenju iduće nedjelje,možda bude i snijega.:shock:
 
I

ihorzic

Guest
kad rješim sjetvu i prevezem nešto drva iz šume - nek pada baš me briga
ali ništa od toga
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
od svih nepogoda na prvom mjestu je led sa neba a onda MAGLUŠTINA,fuj mrzim magluuuuuuuuuuuuuuuuu:madmana::madmana::madmana:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Evo pošto su rekli loše vrijeme i snjeg za vikend kod mene procvjetala kruška sa par cvjetova namjenjena je za rušenje pošto se osušila ali se neda i u ovo maglovito vrijeme pusti cvijet,
pict0220uh.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Nažalost kruška se posušila a ima ukusne plodove samo je ostalo par grana a i stablo je več dotrajalo tak da mora dolje nažalost valjda su ovi cvjetovi oproštajni.....
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Misliš li ba da će prigrijati???????ne znam baš.

neče prigrijat,ali barem da nije ta magla da malo zapiri vjetar da se bar malo prosušita trava
 

Najnoviji postovi

Na vrh