• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,389
Joooj kod mene vec pada dan i pol za poludit al je kod mene napadlao nekih 50-60m2 :weedman: eh al da je tak palo u ravnoj gori al bi lepo natopilo vinograde dokle oće neka samo pada neka pada dokle oće al to je malo gotovo ništa šta je suša napravila...
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Di je bila do sada eeee da je ovakva pala u 7. mjesecu... sad nist koristi od nje. Mozda Raula konacno nikne samo ni ona nece izrast koliko bi trebala.

Ovakva kiša u sedmom mjesecu bila bi pun pogodak svakako,,,,,,,,a,,šta je Raula bogati???????
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Hm,znači neka vrsta repe,vidim ovaj nadzemni dio izraste kao i djetelina.Jeli to kosite za ishranu stoke ili samo ovako natjerate malčer i zaorete?????? i naravno šta radite sa ovom krtolom u zemlji??
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,691
al ga praši kod mene....:mrgreen:..mislim na kišu..
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Tak je ninci danas u jutro u Gorici bilo mraza nije bio velik al se bijelilo..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
kod nas vedro,zvijezde,topla noč samo dobar šator i hladna piva i sa boljom polovicom malo u prirodu:weedman::weedman:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,691
kod nas vedro,zvijezde,topla noč samo dobar šator i hladna piva i sa boljom polovicom malo u prirodu:weedman::weedman:

nekako kao da se kreće u smjeru zagreba...ali grdo rošti po nebu...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,691
kako došla ,tako prošla,,jedino se vide munje u smjeru sjeveroistoka ..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
neznam zašto ali dok prođe ZG kiša kao da nekud odlazi prije dva tjedna padalo do Vrbovca i prema BJ nema šanse,ili je položaj ili smo loši ljudi,budemo vidjeli dali se šta navuče do jutra,ah da evo i cvrčci cvrče ko opičeni :lol::lol:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,309
kako došla ,tako prošla,,jedino se vide munje u smjeru sjeveroistoka ..
Eto došlo i do nas, lagana kišica i grmljavina u daljini
neznam zašto ali dok prođe ZG kiša kao da nekud odlazi prije dva tjedna padalo do Vrbovca i prema BJ nema šanse,ili je položaj ili smo loši ljudi,budemo vidjeli dali se šta navuče do jutra,ah da evo i cvrčci cvrče ko opičeni :lol::lol:
Čini mi se da opet skreče prema Koprivi tak da ni ovaj puta ništa, a baš je danas bila sunčana kavica kod vas. Sve mi je vruče bilo
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
cijeli dan bilo fino ugodno ali večer u....a motiku,oko19 i15 počelo puhati ,sijevati,munje okolo krave su se samo zgledavale šta se dešava,sve je trajalo nekih pola sata i sad je mir
 

Najnoviji postovi

Na vrh