• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Nažalost kruška se posušila a ima ukusne plodove samo je ostalo par grana a i stablo je več dotrajalo tak da mora dolje nažalost valjda su ovi cvjetovi oproštajni.....



"Nemoj budit odsanjane snove
nek miruje ono čega ne bi..."


Jesenjin.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
:shock::drinkers:...i da si vene... pogledam....:lol:

Darijus,ovo je izuzeto iz konteksta.Gdje ti je pjesnička duša.Neću valjda citirati "Utjehu kose",iako-smrt je smrt.A za rez-ovaj,gledanje vena,bila bi bolja ona,isto Jesenjinova "Tko sam-što sam".Ima još jedna,ali kada sam nastojala ukazati nekome na nju bila sam krivo shvaćena,pa sam se morala opravdavati.

Ma šta vi muški znate.:confused::confused::confused:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,691
Nažalost kruška se posušila a ima ukusne plodove samo je ostalo par grana a i stablo je več dotrajalo tak da mora dolje nažalost valjda su ovi cvjetovi oproštajni.....
pocijepi ju,odeš u šumu i nađi divlju krušku kalemi ju...:p
Darijus,ovo je izuzeto iz konteksta.Gdje ti je pjesnička duša.Neću valjda citirati "Utjehu kose",iako-smrt je smrt.A za rez-ovaj,gledanje vena,bila bi bolja ona,isto Jesenjinova "Tko sam-što sam".Ima još jedna,ali kada sam nastojala ukazati nekome na nju bila sam krivo shvaćena,pa sam se morala opravdavati.

Ma šta vi muški znate.:confused::confused::confused:

jaoj,nemoj,smiluj se.....

upload photo
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Tako je mtd,trebalo bi je okalemiti pa kad vidi da se mladica primila onda maknuti staro drvo,da se ima i za buduće naraštaje.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Tako je mtd,trebalo bi je okalemiti pa kad vidi da se mladica primila onda maknuti staro drvo,da se ima i za buduće naraštaje.

Več je ona dala dosta svojih potomaka tak da kad nestaje iza sebe ostavlja dosta lijepih potomaka
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,691
Več je ona dala dosta svojih potomaka tak da kad nestaje iza sebe ostavlja dosta lijepih potomaka

to je onda drugi par opanaka......:lol:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Johabice hvala na stihovima več sam i zaboravil na Jesenjina ...

Godine farmervg,godine...

Imam ja i nešto bolje,naše,nešto što mi i više leži-

"Gle malu voćku poslije kiše
puna je kapi pa ih njiše.
I bliješti suncem obasjana
čudesna raskoš njenih grana.
Al neka se sunce malo skrije
nestane sve te čarolije.
Ona je opet kao prvo
obično jadno malo drvo."

Cesarić

Tako nekako.Čak i nije off,ima kiše,ima sunca,a i tvoja kruška se uklapa.Samo što ako samo čitaš,a ne i razmišljaš o pjesmi ne skužiš da je zapravo u pjesmi čovijek sa svim svojim životnim problemima i radostima.Zanimljivi su ti pjesnici,ništa nije kao što se čini.A i može biti.:scratch:roll::p
 
I

ihorzic

Guest
Počela je padati u mom vidokrugu malo jače ali je još toplo oko 20 c.
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Evo i kod mene jutros snijeg, malo pada pa prestane, pa opet pada...! Počela prvo kiša pa onda prešla u snijeg.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Kod nas veceras pada neki rijetki pomijesan s kisom. Samo nek pada i natapa.
 
B

bosniahos

Guest
.

u mene pada na mokru zemlju neče dugo,Esad počinje drvokrađa moram običi šumu.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
jutros kratka majica u podne jakna i kapa,nemoš vjerovat koja promjena u par sati:rolfer::rolfer:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,691
kod mene još uvijek možeš u kratkim rukavima...;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh