• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
ljudi jeli kod vas ima kiše kod mene zadnja 2-3 dana natopilo ko sto davno nije :finga: :prayer:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Niti jedne jedine jedincate kapi.Nula.U dvorištu se počelo sušiti ukrasno grmlje koje se ne zalijeva.Znači da je vlaga pala ispod 50 cm tla.
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Niti jedne jedine jedincate kapi.Nula.U dvorištu se počelo sušiti ukrasno grmlje koje se ne zalijeva.Znači da je vlaga pala ispod 50 cm tla.
kako je stanje onda s krumpirom kod vas i zeljom
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
kod mene oblačno već par dana ali ni kapi ne pada. Bojim se da će proći bez kiše. :(
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
kako je stanje onda s krumpirom kod vas i zeljom

Rani su dobri,za kasne je proglašena elementarna nepogoda,zelje se kod nas sadi veoma malo,ali je isto proglašena e-nepogoda.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,691
ljudi jeli kod vas ima kiše kod mene zadnja 2-3 dana natopilo ko sto davno nije :finga: :prayer:

uh,kod mene je dobro natopilo,danas ujutro kada sam išao s posla lijevalo je ko iz kabla..
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Kod nas jos uvjek nista. Jutros je porosilo i svi se ponadali a ono nije bilo dost ni za brisace da operu sajbu na autu. Bjelovar i uza okolica su i prosle godine bili bez kise cijelo ljeto. Moja raula posijana prije mjesec dana jos nije iznikla, zemlja je suha kao da zivim u sahari.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,691
auuu,što se ispadala kod mene,negdje oko 2 u noći je tako lijevalo da je sve voda sa krova letila preko žljebova..
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,671
trockali smo da je bila suša, de sad mrdni...
ja samo gledam oćel mi Kupa na dvorište, vele da je na Risnjaku palo 150 litri po kvadratu, na tu količinu su mi uvijek šarani u garaži plivali...
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
Kod nas jos uvjek nista. Jutros je porosilo i svi se ponadali a ono nije bilo dost ni za brisace da operu sajbu na autu. Bjelovar i uza okolica su i prosle godine bili bez kise cijelo ljeto. Moja raula posijana prije mjesec dana jos nije iznikla, zemlja je suha kao da zivim u sahari.

ma nije uža okolica već i šira,,, evo kod nas od nočas lijepo lagano pada i natapa isušenu zemlju, toliko je suho da se je sva bazga i trnje po šumi posušilo a primjetio sam da se i manja stabla graba suše, a za oranice i livade da ne pričam, zemlja raspucala rupe na 2-3 prsta široke
 

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
trockali smo da je bila suša, de sad mrdni...
ja samo gledam oćel mi Kupa na dvorište, vele da je na Risnjaku palo 150 litri po kvadratu, na tu količinu su mi uvijek šarani u garaži plivali...

to ti je za kaznu sigurno nisi bio u Gudovcu na šaranu :lol: (zajebancija nedaj bože još i poplave) Kod mene trenutno 35 lit/m2
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Di je bila do sada eeee da je ovakva pala u 7. mjesecu... sad nist koristi od nje. Mozda Raula konacno nikne samo ni ona nece izrast koliko bi trebala.
 

Najnoviji postovi

Na vrh