• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Stize novi val vikend....za kod nas se groze i do pola metra....noćas je palo nekih 5 cm,a padalo je oko 8 ko ludo...
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Znači ništa nisi spavao ili su ove godine cestari stavili gumene noževe umjesto metalnih? :lol:

:axe: stavio sam si čepiće na uši tako da ih ne čujem:mrgreen:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,691
Znači ništa nisi spavao ili su ove godine cestari stavili gumene noževe umjesto metalnih? :lol::

ili je imao rekreaciju....:scratch:lol:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ovi nemaju pojma o prognozi,rekli za sutra a evo snješko več pada večeras,poslali ga susjedi Podravci preko Bilogore,ništa drva ima,lopata je kod vrata ,amiti gori još samo fali pivkan :gitarist::gitarist:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Vani zima,meni toplo,i iznutra i izvana,čekam račun,najprije ću se smrznut,ali kako stvari stoje,ove ću zime smršaviti,jer moj je stav-radije gladna nego da mi je zima.Svako zlo za neko dobro,jutros je bilo minus pet,sutra ću vidjeti,sa poslom smo gotovi,čeka se snijeg,spavanje,zapravo izležavanje do deset,pol jedanaest, kapučino u krevetu,a da kažem da smo neki dan u podne naručili pice i pojeli ih u krevetu,a ustali u petnaest do pet navečer,netko bi rekao da smo ludi.Nismo,samo smo neozbiljni.I može nam biti.Zima je ljiepo godišnje doba,hajdemo uživati.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Ove zime me veseli sto ce Elektrometal (firma za distribuciju plina u Bj) od mene dobit nista za grijanje. Ranijih godina su gulili kozu s ledja a ove zime grijem na dobri grab i bukvu, toplije a jeftinije pa nek oni dizu cijene ćaći svom. Nek prdi minus kolko hoce briga me...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
nema ništa do dobrog starog graba,a u nuždi posluži i vrba bitno da je drvo:rolfer::rolfer:,johabice niste vi neozbiljni nego ste praktični ,znaš da i u filmu kada se dvoje negdje namoči ili slično griju se zajedničkom toplinom,poslje podne samo malo podložiš peč za ručak i dalje pod tople pokrivače,nego gdje se Ninci skriva sad kad zazimi
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Jutros opet minus pet,sada sija lijepo sunce,kroz prozor ulazi toplina pa se termostat ne uključuje,ali najavljuju se teški minusi.Ajkula,naša ti Ninčica fino spava u boravku,cijelu noć,na dvosjedu,to je njeno uobičajeno mjesto,jučer smo išli u Lesninu vidjeti joj kakav zgodan krevetič,ali nismo ništa našli,imamo nešto doma što treba doraditi,pa ćemo još vidjeti.To je pas koji dođe po mene kada želi nešto iz frižidera i vodi me u kuhinju,kako se onda uopće možeš pitati gdje boravi.
Da budem iskrena,bojim se najavljenog obilnog snijega jer od garaže do izlaza na ulicu moramo razmetati osamdeset metara ,plus šezdesetak metara od kućnih vrata.Grozno.Možda je bolje da pustimo neka nas zamete snijeg do proljeća.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
A ništa onda johabice,udarate na smjenu,jedan lopata a drugi kuha čaj ili slično i prigrijava nešto za gablec,volim zimu al ne volim veliki snjeg i maglu:drinkers::drinkers:,al dobro pošto rano relativno dolazi zima bude prije prolječe:prayer::prayer:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Zove me kolega sa puta negdje oko Delnica i kaže da pada ko ludo i oko -5 je vani, znači da bi do večeri moglo lagano i kod nas počet.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,691
lijepo ga trpa,sitni gusti nošen burom....ima ga kojih 20-tak cm.
popodne kad dođem s posla nastupa moja zimska služba...
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Dobro jutro. Tko li posla snijeg vamo? Ima u prognozi da će cijeli dan padati oko 30 mm snijega, koliko god im to bilo. Već me kriza hvata zbog tunela. Idem lopatati, čitamo se...
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo bijeloga Međimurja,možda petnaestak centimetara za sada,i još pada,sitni,suhi,ali uporan.Kad se sjetim koliko suprug ima za razmetati,čisto mi ga žao.Ja ću mu biti logistika i moralna podrška.I s vremena na vrijeme ću ga pogledati kroz prozor i mahnuti mu.Ko za inat u kući nema niti kruha niti mlijeka.Joj.:confused::p
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Evo jedne ranojutarnje s prozora...ovo bi trebala biti glavna cesta RIJEKA - ZAGREB ali baš i nema puno upotrebljivog prostora od nje:gitarist:

 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo jedne ranojutarnje s prozora...ovo bi trebala biti glavna cesta RIJEKA - ZAGREB ali baš i nema puno upotrebljivog prostora od nje:gitarist:


E Tomo,pobudio si mi sječanja,baš po takvoj cesti sam ja jedne zime išla kamionom za Split.Sama.I takva je bila od Karlovca do Udbine.Svi su se muški lovili za glavu kada su me vidjeli za volanom.:p:p:p

Muž mi na trosjedu.Traži se dobrovoljac za razmetanje snijega.Odlično kuham kapučino(ovo bi bilo kao mamac):gitarist::p:p:p
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
lijepo ga trpa,sitni gusti nošen burom....ima ga kojih 20-tak cm.
popodne kad dođem s posla nastupa moja zimska služba...

Moja zimska služba udara od jutra, popodne nastavljam ja kad se vratim sa posla
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Evo i kod mene jutros osvanuo snijeg i još uvijek pada, ima ga već oko 20-ak cm a temperatura je tu negdje oko 0 °C.
 

Najnoviji postovi

Na vrh