• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Ma nije valjda da ti se supruga,ili ne daj Bože susjeda zove Sunčana??????

Ma nisu mi susjede Sunčane več ljeva i desna plavuše istina umjetne ali plave pa i malo sunca napravi takav odsjaj da ti je još toplije:rolleyess:
 
Z

zeleno zagorje

Guest
Prije dva sata -10. popodne će zatopliti na -2 do -1. Sreća da za vikend stiže zatopljenje. Od nedjelje nemogu natočiti vino. Čini mi se da je smrzlo. Več sam tražil šipku s kojom bi probij led kroz rupu na vrhu.
stari moj ak ti se vino smrzlo kaj buš pil na prolječe onda samo vodu pa kakav si to ti zagorec
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
fuj,bljak,žnj,najgore mi ujutro kad treba u štalu a ono debeli minus,kaže ovaj na radiju da nije strašno a ono duplo hladnije,nadam se da do subote bude popustilo jer treba napraviti svinjokolju,uglavnom sad je fino vedro i počinje se smrzavati nos kad onako udahneš pošteno:rolleyess::rolleyess:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Dok je ovako ja izlazim tek dok se tetmometer digne.
Za sutra još najavljuju kod nas teški minus,pa nevjerujem da ćemo se dizati prije deset.Jedini ako sunce grane,u što sumnjam.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
uf jutros najgore dosad,ne sječam se da je koje godine bilo tako hladno u 12mj.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Najniže je bilo -16.5C° oko 5 i 30 jutros. Trenutno je -13.5C°
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Dobro je, nije prehladno, dok ne šeću pingvini po dvorištu :)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
uf jutros najgore dosad,ne sječam se da je koje godine bilo tako hladno u 12mj.

Znaš kaj,ja ne znam kako je bilo rano jutros,jer sam tek došla iz kupaone,to ti u prijevodu znači da sam tek ustala,ali znam da je prije dvadeset i šest-sedam godina,kada smo se u dvanaestom mjesecu uselili mu kuću,na sam Badnjak,u januaru bilo konstantno,dvadesetak dana - 24 po noći,a po danu između -15 i -18.Spavali smo sa djecom u jednoj sobi i cijelih noći ložili pečku na drva.
Evo sunca,lijepo grije kroz prozor,a kako je vani,još ne znam,ali ću ubruo saznati.;)
 
Z

zeleno zagorje

Guest
u Zagorju danas ujutro hladno -18,6 sad je već bolje -7, kad sam u 7,30 hranila ovce prsti su mi skoro ostali na kvake od vrata fuj ta zima
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ajaj johabice jutros kod vas gotovo najhladnije,tko se jutros prvi iskoprco van,ajd priznaj da je johabi:gitarist::gitarist::gitarist:
 
Z

zeleno zagorje

Guest
pa kakav si ti poljoprivrednik da nisi do 10 videl van, kaj ti životinje tak dugo spavaju
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Imaju one jesti i cijeli dan da me nema voda i sjeno uvjek prisutni kod koza svinje isto kokice tak da se ja mogu malo duže stiskati uz ženu na ovom minusu:heart:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
ajaj johabice jutros kod vas gotovo najhladnije,tko se jutros prvi iskoprco van,ajd priznaj da je johabi:gitarist::gitarist::gitarist:

Ajkula,bilo je to ovak-u deset i nešto je otišel on-moje zlato(to si inače ne dozvoljavam,jer inače ja idem najprije u kuhinju skuhati kapučino,pa nosim u krevet,pa se zavučem u krevet,pa se srče,ali danas mi se omakolo,tako je bilo ugodno ispod pokrivača...),u deset i petnaest sam krenula ja.Ali ovo je danas iznimka,i ti si ko za inat danas otkrio anomaliju.Baš si pravi Šerlok Holms.:lol::lol::lol:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Divota jutros od zime,ovakva bi trebala biti samo do -5,,sad opet kažu zatopljenje,al bude stradalo ljudi od promjene vremena,sutra kažu čak + prek dana,divota budem lakše gicu skratio za glavu
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Ajkula,bilo je to ovak-u deset i nešto je otišel on-moje zlato(to si inače ne dozvoljavam,jer inače ja idem najprije u kuhinju skuhati kapučino,pa nosim u krevet,pa se zavučem u krevet,pa se srče,ali danas mi se omakolo,tako je bilo ugodno ispod pokrivača...),u deset i petnaest sam krenula ja.Ali ovo je danas iznimka,i ti si ko za inat danas otkrio anomaliju.Baš si pravi Šerlok Holms.:lol::lol::lol:

oboje ste vi meni sumnjivi :lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh