• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
takva cijela slavonija,a još je jučer na dnevniku rekao - snijeg lika i zapadna slavonija-opet ništa obilazi nas-a možda i bolje nemamo posla s čišćenjem

Red bi bio da preuzmete barem ovo što nam do nedjelje najavljuju :supz:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
osim ako nas opet ne zahebu kak je bilo za petak..rekli snijeg cjeli dan a nakraju je snijeg padal nekaj malo do podneva a dalje sunce piči i snijeg se tali ko lud od petka...
 
Z

zeleno zagorje

Guest
kakvo vrijeme danas imate , u zagorju podno sljemena laka kišica 4 stupnja magla da ju sa nožem možeš rezati , glupo vrijeme
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kod mene isto tu i tamo kišica,pseto mi je došlo mokro u kuću,sada spava snom pravednika ispred trosjeda.Magla se razišla,sunce ne sja sa neba,ali sja meni u duši-razlog-evo sam se upisala za izlet u Pordenone u Italiji za deseti treći,niti tristotinjak kuna,idem opet na sajam cvijeća,zamisli,cvijeće,sjemenje,lukovice,razgledavanje grada,o-ho-ho,jedva čekam,dođi zagorko,oćeš da te upišem,ostavi se malo kuhanja i konja,u cvijeću je život,jest da se u autobusu nadrndamo,ali što se nasmijemo,a kakve tek uspomene pokupimo,evo ću prvom prilikom ispričati što smo ja i moje prijateljice jele u Bratislavi prošle godine kada smo bile na sajmu.Ah,ah,ah.
Dakle,kao što rekoh,sunce u duši,a ovoga se trenutka počelo nešto događati i na nebu.Mislim,u vezi sunca.:p:p:p:p:p
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Kod nas ne da je kišica nego kišurina...užas....sve je u vodi kamo god da krenem....a snijeg je srozalo napola....i krasan je sad...fuj...i to mi je neka zima...sama boleština...
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
kod mene pada kiša kaj luda od oko 3 popodne a prije je bila jako gusta magla kak i @johabica kaže ..
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,670
To ti je zato jer si se puno popišal u Kupu sad ti majka priroda vraća...

kad je kod mene buć, kod buče je nijagara...:gitarist:
navikli mi na to, zadnja je bila predlani u prvom mjesecu isto...
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
kad je kod mene buć, kod buče je nijagara...:gitarist:
navikli mi na to, zadnja je bila predlani u prvom mjesecu isto...

vi ste bar navikli a ne kak je bilo kod nas sve bilo potopljeno za par sati a takva je poplava bila pred prek 50 godina pa ko bi se sad nadal..ma bude to sve brzo prošlo sam kaj ostavi velku štetu..:madmana:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Ja se bojim Save iako je nekih 10km zračne linije od mene zadnji put je došla do mene ,jadni oni ljudi koji žive uz nju svake godine u strahu pogotovo poslje one poplave...
 

Žuti org

Član
Tu od
19 Svi 2012
Poruka
232
mene sigurne nebu poplavile ali me u zadnje vrijeme počel loviti strah da me nebi slučajni odselilo vu jarek kad se krene taj silni snijeg otapat
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Možda susedovu klet preseli do tvoje pa buš imal dvije a i vino bude duplo:lol:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
kad je kod mene buć, kod buče je nijagara...:gitarist:
navikli mi na to, zadnja je bila predlani u prvom mjesecu isto...
Ma do kuce ne dolazi jedino me zezne pa moram preko karlovca u zagreb pa imam duplu kilometrazu al to mi nije nista strasno volim se ja vozikat uokolo:lol:
 

Žuti org

Član
Tu od
19 Svi 2012
Poruka
232
nemre nisam te sreče jer je moja taman na vrhu na koju god stran okreneš krenula bu prema nečijoj ali kad je tam već 200 i kusur god valjda bu i meni potrajala još bar 50 god.
 
Z

zeleno zagorje

Guest
dečki treba padati kiša, znate da na svetoga vinka treba biti kišni dan ili streha cureti da bu vu tem letu vina , sutra kad obrežemo trsove , napravimo prvi posao u vinogradu, nek onda kiša stane , a johabice kod nas ti je kuhanje normalno jedno tri četiri puta dnevno,svima po želja dok se ne otvori sezona poslova poljoprivrednih i građevinarskih , ja se samo nadam da bu to brzo došlo
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Grožđa koliko bog da vina koliko mi očemo vele zagorci onda tak svejedno kakvo če vrijeme biti
 
Z

zeleno zagorje

Guest
nije baš tak , slabo se ti razmeš u vinograd ,bez grožđa ima i dobrog vina samo za koga
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Nism baš neki poznavatelj vinograda to sasvim priznam a da znam dobru kapljicu od loše to več znam a najviše mi se dopadaju oni poznavatelji vina koji od dobre buteljke prave gemišt..
 

Najnoviji postovi

Na vrh