• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Samo su novinari cudno napisali i nisu napisali da se spasioc cijeli okupo skupa s srnjakom znam iz prve ruke jer mi je ujak bio s njima kad su ga spasavali!!!
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ma i kod mene se sunce kazalo al nikaj z toga..vani bilo zima u pm mi nekaj krenuli raditi vani al smo brzo odustali i otišli u toplu garažu...:gitarist:

edit:da ne dupliram postove... evo kod mene več neko vrijeme pada snijeg ko lud...
 
Posljednje uređivanje:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,691
ovi opet fulali s prognozom,slušam ujutro na radiu na našem području max. 1-2 cm. snijega,a kad ono ima ga oko 15-tak cm...:icon_rolleyes:
izgleda da je i njih iznenadio..:icon_lol:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
iznenadi i prognosticare a gdje nece zimsku sluzbu.
kod mene od 10 pada na mahove jak, pa se malo smiri, pa opet krene. ne zadrzava se nego se topi odmah. steta. jedino se krovovi i trava malo bijele..
samo neka pada. bolje snijeg nego kisa.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Samo su novinari cudno napisali i nisu napisali da se spasioc cijeli okupo skupa s srnjakom znam iz prve ruke jer mi je ujak bio s njima kad su ga spasavali!!!


jesu li ga osušili prije puštanja :icon_rofl::icon_rofl:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
jesu li ga osušili prije puštanja :icon_rofl::icon_rofl:

Ovaj put su ga osusili od vode i pustili jedino ako ga ko kasnije nije ponovo moro spasavat:(wasntme):
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
kod mene rekli par dana za redom kiša...jučer je palo par kapi danas ujutro slaba kiša a oko 10 se spustil gusti i debeli snijeg kaj lud i nakraju kao šečer na kraju dok sam išel doma z škole onda se spustila kiša "kaj z kabla" a ja sam naravno došel doma mokar kaj pi**a..
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Ovaj put su ga osusili od vode i pustili jedino ako ga ko kasnije nije ponovo moro spasavat:(wasntme):


malo šale nije na odmet.ma ja sam ti lovac,a mi imamo malo drugačije poglede na to sve.zvuči sarkastično ali i ja bih ga spasio ako bi bio u prilici.a opet sa druge strane ih lovimo,čudna smo ti mi sorta
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
malo šale nije na odmet.ma ja sam ti lovac,a mi imamo malo drugačije poglede na to sve.zvuči sarkastično ali i ja bih ga spasio ako bi bio u prilici.a opet sa druge strane ih lovimo,čudna smo ti mi sorta

Ja nisam lovac al hranim divljac da bi ovi moji krivolovci mogli sebi punit skrinje a kad pitam nekog lovca za par kila divljaci za gulas da malo promijenim samo pusta obecanja bude bilo nesto a na kraju nista!!!
 
Z

zeleno zagorje

Guest
Ja nisam lovac al hranim divljac da bi ovi moji krivolovci mogli sebi punit skrinje a kad pitam nekog lovca za par kila divljaci za gulas da malo promijenim samo pusta obecanja bude bilo nesto a na kraju nista!!!
bučo krivolov se strogo kažnjava tj. lovci lovačkog društva če ga sami kazniti , a onda još i zakonski propisi, ja u obitelji imam četiri lovca , a po ovakvom snjegu kako pada sad podno sljemena moramo divljač nahraniti pa svi sudjelujemo , jer imamo jelene lopatare u ograđenom prostoru, ali tako nebi bio duboki snjeg da ga ne bi gazili , ako nemremo đipom , oni su vrlo pitomi i čim dođemo več su svi pokraj nas, danas je u zagorju jako snježno , prava zimska idila iako mi je več dosta tog snjega
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@zeleno zagorje znam ja da se krivolov kaznjava ja neidem ni u lov ni u krivolov jedino hranim divljac jer mi je zao zivotinje a kod mene imas puno lovaca koji idu u krivolov i sve se zna o tome al niko nista ne poduzima i ne zeli se zamijerat ljudima pa tak da necu ni ja imat s tim posla radi takvih stvari nisam ni u jednoj udruzi!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Zimska idila desetak centimetara.Moja ralica još spava.Srknuo je kapučino,sklopio okice i ne miče se iz kreveta,a susjed već odavno struže lopatom.A ja gledam kroz prozor prekrasan prizor.A termogen u plasteniku troši plin.Skupi. I plamenik u kući.Isto skupi.Plin.Troši.Ko što rekoh-zimska idila.Prava. :icon_weed::icon_weed::icon_weed::icon_weed::icon_weed:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
joj johabice ,kod nas još milina ništa ne pada zasad,evo sad idem privest drva da mi se ukučani ne mrznu,eto baš je lijep osječaj biti kraj tople pečke u kojoj gori domaći grab i malo bukve,inače sad mi več dosta zime,HOČU ZELENU TRAVU I VISIBABE :icon_mrgreen::icon_mrgreen::icon_mrgreen:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A ja hoću visidede.Vidiš ajkula kako imamo različite,a iste želje?A znaš kaj su visidedi?Tak smo ti mi zvali nekada šafrane,a oni rastu istovremeno kad i visibabe. :biggrin::biggrin::biggrin:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
MAMA MAMA u naš podrum došlo proljeće kak to misliš ćeri pa tak eno u podrumu visi baba:icon_hang:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Joj farmervg,pa kak ti u ovo lijepo bijelo jutro udriš crni humor. :icon_weed::icon_weed::icon_weed::icon_weed::icon_weed: .evo sam ga malo pozelenila.
 

Najnoviji postovi

Na vrh