• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kod mene danas eskadrila migova išla prema jugu i to dva koja još imamo po tome dolazi zima

Kod mene zima došla.Pogledam kroz prozor u 6.00,i vidim snijeg na plastenicima.A pušeeeee....Neću reći sranje,izraziti ću se lijepše-šit-.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
Puše užas jedan i pada snijeg cijelim putem Karlovac - Zagreb....
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
kod menecje ujutro u pol 5 padala kiša kaj luda a vjetar...majko mila tak kaj je fučkalo kroz kablove od struje...nisam niti išao ujutro rano u školu nego kasnije sam se prešvercal kaj sam išel z susjedom do Kotoribe na vlak...a sada pada snijeg...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Blago rečeno,vani je mećava,puše i nosi neki mokri snijeg ,uglavnom vrijeme je po domaći duplo sranje,ove štetočine šumari porušili gotovo cijelu južnu stranu Bilogore i sad mi iz Hugarije tako puše kad je bilo šume bilo je ugodnije po pitanju vjetra,johabice suosjećam sa vama gore jer ovo vrijem samo znači da se števec od plina bude još vrtio ubrzano narednih dana ,ali sunce je blizu i dolazi ljeto GARANT
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Znaš šta Ajkula,hvala ti na suosjećanju,ali moram se pohvaliti da sam što se plina tiče ovaj mjesec prezadovoljna.Račun je iznevjerio moja očekivanja,evo jučer navečer stigao račun za ovaj mjesec,samo 4250 kn.Aliiiii,to nije strašno jer sam ja očekivala više od šest,manje od sedam,jer se sada grijao i plastenik sa flancima.Uh,što sam se prešla,ali nema veze,već je bio majstor za drvno grijanje i uzeo merak za sve što treba.Tako da ću plinu(i Liniću kojem dajem 25%) :icon_butt: pokazati od sljedeće sezone grijanja.Nešto drugo mene muči-jedan termogen u velikom plasteniku izigrava frajlu- ja bih da grije,a on veli -jok.Pa smo pozvali u pomoć našeg forumaša Plevaka,on će mu stati na žulj i natjerati ga da popije taj plavac šo nam je višak u bačvi.Bolje da mi je biljčicama toplo nego da ga po noći nose inkognito(sam dobro napisala),tajne osobe tajno nose moje legalno kupljeno gorivo.
A vjetar puše ko da je pobenavio,a snijega ima već jedno šest-sedam cm.Grdo,grdo.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,691
kod mene ga ima negdje oko 10-tak cm.,ali je sama bljuzga...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Znaš šta Ajkula,hvala ti na suosjećanju,ali moram se pohvaliti da sam što se plina tiče ovaj mjesec prezadovoljna.Račun je iznevjerio moja očekivanja,evo jučer navečer stigao račun za ovaj mjesec,samo 4250 kn.Aliiiii,to nije strašno jer sam ja očekivala više od šest,manje od sedam,jer se sada grijao i plastenik sa flancima.Uh,što sam se prešla,ali nema veze,već je bio majstor za drvno grijanje i uzeo merak za sve što treba.Tako da ću plinu(i Liniću kojem dajem 25%) :icon_butt: pokazati od sljedeće sezone grijanja.Nešto drugo mene muči-jedan termogen u velikom plasteniku izigrava frajlu- ja bih da grije,a on veli -jok.Pa smo pozvali u pomoć našeg forumaša Plevaka,on će mu stati na žulj i natjerati ga da popije taj plavac šo nam je višak u bačvi.Bolje da mi je biljčicama toplo nego da ga po noći nose inkognito(sam dobro napisala),tajne osobe tajno nose moje legalno kupljeno gorivo.
A vjetar puše ko da je pobenavio,a snijega ima već jedno šest-sedam cm.Grdo,grdo.

johabice za te što po noći šeču oko bačve sa gorivom,ako ne voliš primjenu teške sile i ružnih rijeći,raspitaš se dali netko od starih ljudi ima zamke za tvorove ali one stare nazubljene,staviš nekoliko komada i samo u noći iz kreveta u kojem se griješ sa johabijem slušaš dali tko dreći,tj da ga čopila zamka,ah da evo snijeg smanjio al ga puše da nepovjeruješ
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Kod mene napokon pada snjeg ja se jako radujem snjegu oduvjek sam obožaval te bjele pahulje dok lagano padaju dajući ljep zimski ugođaj:(envy):volim kad je vani bljuzga i sve mokro puno blata kad jako puše pa lomi grane i trga sve oko sebe,kad drva polagano odlaze svakim danom sve više pa če tak manje ostati za drugu godinu tak ču moći ovu godinu više potrgati svoju kičmu dok budem po šumi radil druga drva ako naša vlada i to dozvoli jer oni se brinu za moje zdravlje pa mi i to nedaju raditi da se ne umaram previše jako sam radostan i sretan ovu godinu da i nekom mogel strgati sve kosti:biggrin:baš sam nešta danas posebno zadovoljan :(punch)::(punch)::fiery::fiery:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Hajde farmervg,kad si već tako lijepo raspoložen,da te ja još malo dodatno oraspoložim,ak budeš došel na sajam u Gudovcu,pokloniti ću ti gajbicu krumpira za saditi(za one koji ne znaju,farmervg krumpire ne voli jeseti),pa kada ti ga supruga posadi,pa kada ti ga fino skuha.-pire,kalapajsani,njoke,pa ti ga speče-faširani,pohani,u rerni,pomfrit,u vrhnju zapečeni,pekarski,,,,Ma za svaki dan u tjednu dvije vrste.Joj kak sam zločesta,ali nema veze.Pokloniti ću ja gajbicu i Ajkuli,on bude sigurno vesel,jel Ajkula.I on bude ga sam posadil,sigurno,i kad naraste bude ga sveg pojel,jel Ajkula?

Sa snijegom smo negdje centimetar više nego prije sat vremena.I nema za sada naznaka da će stati.
 
T

traktorko

Guest
johabice postavi el, cuvara na metarim pol visine kod bacve pa kad je stoka neka bude stoka:icon_thumright:
 
B

bosniahos

Guest
Johabica imaš li neki super rani krumpir,pa ako več dilaš daj zamene jednu hahaha.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Hajde farmervg,kad si već tako lijepo raspoložen,da te ja još malo dodatno oraspoložim,ak budeš došel na sajam u Gudovcu,pokloniti ću ti gajbicu krumpira za saditi(za one koji ne znaju,farmervg krumpire ne voli jeseti),pa kada ti ga supruga posadi,pa kada ti ga fino skuha.-pire,kalapajsani,njoke,pa ti ga speče-faširani,pohani,u rerni,pomfrit,u vrhnju zapečeni,pekarski,,,,Ma za svaki dan u tjednu dvije vrste.Joj kak sam zločesta,ali nema veze.Pokloniti ću ja gajbicu i Ajkuli,on bude sigurno vesel,jel Ajkula.I on bude ga sam posadil,sigurno,i kad naraste bude ga sveg pojel,jel Ajkula?

Sa snijegom smo negdje centimetar više nego prije sat vremena.I nema za sada naznaka da će stati.

Johabice nejde krumpir nikak ni na jedan način tu i tam za silu se nešta pojede ali nije to gušt nikad ga nisam obožaval da je tjesto onda da svaki dan tri puta a i sa guštom bi ga sadil....
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
johabice postavi el, cuvara na metarim pol visine kod bacve pa kad je stoka neka bude stoka:icon_thumright:

Ili da stanem sa metar i pol velikim drvenim batom uz bačvu pa da nekoga opandrčim pošteno.Ma,svako zlo za neko dobro,naučili nas čemu služe ključevi.Samo ih treba zaokrenuti u bravi i spremiti u đep.A ne ostavljati u bravi.

@bosniahos,na kraju budem ja morala u Gudovec doći kombijem a ne autom. :icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:

@farmervg,nije da se hvalim,ali-tko je jednom jeo moj pire,taj bez pirea više ne može zamisliti dobar ručak-to ti je isto ko ono-ateist-a onda predani vjernik,hihi,recept ne dajem nikome,ali da se još hvalim,kada ja spremam ručak za neko slavlje,uvijek ima pet priloga-od riže,tjestenine,povrća,krumpira i bijele i žute palente.e da znaš da redovito pirea ne ostane niti da ga prstom obereš sa zdjele.Hehe.

Snijeg pada,malo su se oblaci stanjili jer nešto svjetla prodire,što me uopće ne veseli jer to može značiti hladnu noć.
 
Posljednje uređivanje:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,691
Ili da stanem sa metar i pol velikim drvenim batom uz bačvu pa da nekoga opandrčim pošteno.Ma,svako zlo za neko dobro,naučili nas čemu služe ključevi.Samo ih treba zaokrenuti u bravi i spremiti u đep.A ne ostavljati u bravi.

@bosniahos,na kraju budem ja morala u Gudovec doći kombijem a ne autom. :icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:

najsigurnije ti ja da dođeš kamionom......:icon_thumright:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
najsigurnije ti ja da dođeš kamionom......:icon_thumright:

Ne bu išlo,prodali oba.Oba su pala.A ak mi ovaj snijeg i zima slučajno smrznu flance,prodan bu i kombi.Bumo spali na magarca. :pig::pig::pig::pig::pig: Ova ikonica dakako ni magarac,pa moram još napisati-rev-rev,njak-njak.Kaj morem kad figurice magarca nema. :icon_razz::icon_razz::icon_razz:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
dečki,ma ipak je to međimurski krumpir :D nema do našeg krumpira ipak smo mi poznati po tome...
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Johabice ja ti nevjerujem da tak dobro kuhaš dok ne probam onda mogu dati sud istine a ovo šta si nabrojala od priloga sve prolazi osim KRUMPIRA
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
a kaj bi rekli ličani na to.....:(nerd):


mtd,a gle ovo:

- lički
-BElički

Naravoučenje(tak su govorili dok sam ja išla u školu),iliti pouka po današnjem:

Kaj se mene tiče-krumpir je krumpir,sa nekim malim varijacijama među sortama,ALIIII,svaki je krumpir dobar krumpir ako nije samo krumpir nego u njega staviš što treba.Ima jednno čudo toga što se sve može staviti.
A kaj se tiče mojih kulinarskih sposobnosti,nek se zna da sam ja kod svoga brata kuhala na krstitakma za četerdeset i pet ljudi.Sama.Nije da se hvalim,ali kada se već spominje,nek se zna,jel farnmervg,jel?(svi su ostali živi) :(giggle)::(giggle)::(giggle)::(giggle):
 
B

bosniahos

Guest
Dobro Johabica dal da svratim po krumpir ili što.Ako nema zabajage može i platit.
 

Najnoviji postovi

Na vrh