• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Puše,puše Marko,a jesil vidio sunašca?Kako lijepo sja.Bude li tako do večeri,ujutro bude čista desetka.U minusu.:icon_eyes::icon_eyes::icon_eyes::icon_hang::icon_hang:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
zatrpo mi snijeg visibabe,fuj hoću sunceeeeeeeeeeeeee,kratke majice ,tene na nogama i dovoljno rashlađen Radler:icon_mrgreen::icon_mrgreen::icon_mrgreen:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Puše,puše Marko,a jesil vidio sunašca?Kako lijepo sja.Bude li tako do večeri,ujutro bude čista desetka.U minusu.:icon_eyes::icon_eyes::icon_eyes::icon_hang::icon_hang:
Sunašce me iznenadilo ujutro..:(smirk):
Bit če sutra hladno jutro,al ako prestane vjetar to je dobar znak..
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,745
zatrpo mi snijeg visibabe,fuj hoću sunceeeeeeeeeeeeee,kratke majice ,tene na nogama i dovoljno rashlađen Radler:icon_mrgreen::icon_mrgreen::icon_mrgreen:

i ja bi sunce jer su tete po gradu još uvijek zabundane....
kod mene sve na vodi jer se ovo gov*o topi..
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ovo je katastrofa kod nas...vjutro tj. u noč ja idem u školu a nema djeliča ceste gdje nije bio led i obak fino zaglaďen...sve je bilo dobro dok nisam došao na otvoreno polje i tam je tak puhal kaj sam se jednostavno šklizal na stran na biciklu dok sam se pelal...još sam nakraju dobio naziv "kralj ledene ceste" hehe jer sam jedini uspio taj put proči a da nisa pal z bicikla a frendi su svaki bar jedanpuz zleteli hehehehe:D put je dug 6 km...
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
kod nas od sinoc pada sneg ko lud. a ja i drug nocas na pijacu u novi sad isli
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
kod nas od sinoc pada sneg ko lud. a ja i drug nocas na pijacu u novi sad isli

Joj Novi Sad,znaš kad sam zadnji puta bila u Novom Sadu-ako ne računam ovo pred tri godine,prije dvadeset četiri godine.I na Ribljoj pijaci sam bila.Bila sam na još jednoj,ali da me kolješ,ne mogu se sjetiti kak se zove.Novi Sad mi ostao u lijepom sjećanju,ljubazni ljudi.Reci mi koja je pijaca u relativnoj blizini sajma u Novom.Sada mi se sve nešto pobrkalo,Vozi li se u Novom Sadu uz Dunav ili u Beogradu.Ko za inat se ne mogu sjetiti gdje sam gledala brodove na Dunavu.Ma kod Beograda imamo prijatelje pa mi se sada sve smotalo.

Evo se kod mene skupljaju oblaci,vjetar se primirio,nadam se da će ostati oblačno preko noći kako ne bi temperatura drastično pala.Ovu noć smo se dizali svakih dva sata-kontrola termogena u plastenicima,zadnjih tri-četiri godine ih nismo palili,pa im ne vjerujem previše,iako do sada nisu nikada iznevjerili.Ali se jedan nešto jučer inatio kod prvog paljenja.Slijedi opet-spavaj-diži se sistem,neka,izdržati ćemo još dva dana,a onda opet nema brige.

@Mali plavi,ja se tebi divim.Ovi ovdje na forumu nisu svijesni što za tebe znači školovanje.Koliko sam shvatila,ti se biciklom voziš na vlak(6 km),jel tako,i onda otprilike 40 km vlakom do Čakovca u srednju školu.Na kojoj stanici silaziš,u Buzovcu ili na glavnom.Ma,gdje god,opet imaš još desetak minuta pješačenja do škole ako nisi u gimnaziji ili ekonomskoj.Pa kad se vračaš kući,opet tako,i tako pet dana u tjednu.A koliko bitanga ima što im škola pod nosom,deset minuta do razreda,a ne uče.Ja ti se divim ,dečko dragi!
 
Posljednje uređivanje:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,691
kod mene sunčano i bura dere,a kobase se njišu ko brazilska plesačica....:icon_mrgreen:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
dunav prolazi i kraj novog sada i beograda. u blizini dunava je pijaca na oko 700-800m otprilike .sad se tera sva roba na tu kvantasku pijacu jer na ove ostale samo ko zakupi tezge godisnje na licitaciji kao i skoro svuda a nesmes ni doterati robu nigde sem kvantasa jer nema se ni gde parkirati niti dozvoljavaju. kvantaska je u blizini zeleznickog mosta znaci zadnji niz tok dunava. sneg nas zezao celu noc je vejao i napravio smetove na mestima ali smo se probili do tamo nocas. ali pijaca slaba mnogi kupci nisu dosli ,cena ionako losa pa smo dali mladi luk za dzaba skoro. najgore sto jos pada i sad nema nista od spremanja za pijacu najmanje 10 dana. nisam siguran johabice koja je tacno pijaca blizu sajma ali cini mi se da je to riblja pijaca. nisam dosad isao da teram robu u ns. vecinom u s.mitrovicu ,sabac. ali novi sad je za vecinu povrca najaca pijaca ali zadnjih mesec dana nesto nigde neide roba . i ovo vreme zeza
 
Posljednje uređivanje:

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E na tu kvantasku sam mislila,te se nisam mogla sjetiti.Sad sam se sjetila,ima nešto što bih mogla napisati u onoj temi,to je bilo na Ribljoj,kako nas je jedan čovjek nagovarao da nešto ukrademo jer on bi a ne smije,ne usudi se.A baš budem to večeras napisala tamo u priči ako ne budem preumorna.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Kods mene ujutro danas sve bilo pod ledom neki minus je bio tokom dana se malo sunce pokazalo i malo otopilo snijeg nek vise to sunce sja da malo zalista da mozemo malo u prirodu:(happy):
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
kod mene ga več skoro niti nema oko cesta i po selu..ne tolko da se otopio nego ga silni vjetar odnesel u šume ili bokte pitaj kam jer je puhal kaj ludi a nosio je sve pred sobom(snijeg)
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,389
eheh tak i ja jedva ćekam da se to bijelo gov*o nestane pa će onda proljetna sjetva i još dost radova ;)
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
evo kod nas sunce sija ,sneg je prestao ali je hladno brrrrr. sad 10 dana nista od posla zbog ove bele prokletinje .
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Kod mene isto se lijepo sunce pokazalo al hladno je treba malo pricekat da zagrije da je lakse vani nesto radit!
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,745
počelo je sunce polako grijati vidim da led polako popušta... al još je prehladno za farbanje..
 

Najnoviji postovi

Na vrh