• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Cijeli dan neko cmizdravo vrijeme..Tek sad podvečer se spremila neka ozbiljnija kiša..
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,753
koje šašavo vrijeme,prije sat vremena kada sam išo s posla lijevalo ko iz kabla,a sad se vidi mjesec...:icon_scratch:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo sunca,evo sunca,i ja velim-koje šašavo vrijeme,išla bih saditi papriku,a maločas sam gledala dugoročnu prognozu pa veli opet krajem tjedna i početkom drugog jutarnje temperature do minus četiri.,i moguč snijeg,a u trećem plasteniku grijanja nemam.Ovo je već van svake pameti.
Ima li tko pametan da mi rekne kaj da radim.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Danas katastrofa ujutro tmurno i prohladno kasnije se sunce pokazalo i malo zatoplilo i odjednom neka debela kisa tak da sam danas opet pokiso sad opet sunce i puse neki vjetar!
 
B

bosniahos

Guest
Rekal bi moj rođo Šoka, je taki se odpira proletje,ali ovo izgleda kod mene ka sudnji dan.Kiša neka, debele kapi. a nebo sivo crno.Nekakva još podla hladnoča.Sve si u glavi drobim eh koliko posla posli tog dolazi.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Evo sunca,evo sunca,i ja velim-koje šašavo vrijeme,išla bih saditi papriku,a maločas sam gledala dugoročnu prognozu pa veli opet krajem tjedna i početkom drugog jutarnje temperature do minus četiri.,i moguč snijeg,a u trećem plasteniku grijanja nemam.Ovo je već van svake pameti.
Ima li tko pametan da mi rekne kaj da radim.
radis isto ko i dosad .sta bude bice a ovi meteorolozi ni tri dana unapred nepogode. nevredi mnogo ni zuriti kod nas je sad mnogo rasade umrzlo za noc mnogima. najavili -2-3 a ono -7-8 bilo. bolje koji dan kasnije i nereskirati nego mraz unapred da obere rezultate.evo i ja sam ugrabio malo sunca da pocupam nesto luka bar vece sto hoce prerasti a sneg i mraz ga izlomili da mi ga mrsko i gledati .sta cu kad nemam sredstava za plastenik tek pocinjem sa proizvodnjom
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
kod nas je bilo stalno vedno vrijeme i čak nas je malo i zagrijalo to sunce...konačno...
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Evo sunca,evo sunca,i ja velim-koje šašavo vrijeme,išla bih saditi papriku,a maločas sam gledala dugoročnu prognozu pa veli opet krajem tjedna i početkom drugog jutarnje temperature do minus četiri.,i moguč snijeg,a u trećem plasteniku grijanja nemam.Ovo je već van svake pameti.
Ima li tko pametan da mi rekne kaj da radim.

Posadi pa onda pokrij sa dekicom :icon_weed:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ništ ne sadim još tu gdje nema termogena,jutros mraz ko konj.Pričekati ću ja toplije vrijeme,iako me već polako živci hvataju.Nije lako imati plastenik spreman za sadnju a ne saditi.Čak su i rupe napravljene.Od nervoze sam već počela rezati špage za vezanje.Još će na kraju ispasti da prije povežem špage nego posadim papriku.Bljak.
@farmervg,badava i dekica ako nema tko grijati.Znaš kako se najbolje grije.:icon_weed::icon_weed::icon_weed:
 
B

bosniahos

Guest
Doči če vručine pa čemo se jadit i mislit a da malčeko zahladi.
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
Evo što nas čeka u SZ dijelu Hrvatske. Ja kupio Tenu za prskanje pšenice ali izgleda da će čekati sljedeću sezonu a za ovu ću morati kupit Sekator.
 

Prilozi

  • vrijeme.jpg
    vrijeme.jpg
    62.1 KB · Pregleda: 74

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Bhorv,na ovo samo mogu reći-bem mu sunac,život,vrijeme,prognozu i minuse. I još-pasju mu capu.Zaboravila sam -bem mu miša.Da nisam ofarbla kosu,odavno bih posijedila.Evo vidi vani-sunce se skriva iza oblaka,malo grije,malo vjetar hladi,meni se po ovakvom vremenu ništa ne radi,pa se sve bojim da će ove godine biti gladi,jer nočni minus ne dopušta da se paprika posadi,al to neće smetati našoj vladi da mi svojim nametima zadnju kunu iz đepa izvadi.:(punch)::(punch)::(punch):
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
Bhorv,na ovo samo mogu reći-bem mu sunac,život,vrijeme,prognozu i minuse. I još-pasju mu capu.Zaboravila sam -bem mu miša.Da nisam ofarbla kosu,odavno bih posijedila.Evo vidi vani-sunce se skriva iza oblaka,malo grije,malo vjetar hladi,meni se po ovakvom vremenu ništa ne radi,pa se sve bojim da će ove godine biti gladi,jer nočni minus ne dopušta da se paprika posadi,al to neće smetati našoj vladi da mi svojim nametima zadnju kunu iz đepa izvadi.:(punch)::(punch)::(punch):
Dobro zboriš, biće gladi. Na istoku voće izmrzlo. Nego vidim da ti leži rimovanje, znaći ak sve propadne u vrtu preostaje Ti da se prijaviš u EU parlament, sigurno češ biti bolja od one pravnice-plavuše, tj bivše ministrice i to ne bilo čega nego pravosuđa...mast...trast.. :icon_axe:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ide meni rima,makar mi se malo klima,al nema veze,bitno je da sve štima.

Joj kak bih sad mogla napisati jednu pjesmu,al ta ne bi bila u rimi.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
i kod nas malo sunce malo oblaka ali toplo je bar danas. bilo je malo i vetrica . a posto smo spremali luk za pijacu u radionici moglo je padati i peceno pile sa nebesa. a kad budem isao na pijacu u petak u ranu zoru najavljuju opet kisu i zahladjenje. sve mi tera naopako
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,483
Čul sam večeras žabe kreketati :icon_pray::icon_pray: :icon_eek:
Ja sam mislil da to izumrlo :icon_scratch:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
znaci da bi trebalo zima da je zamrla, da joj dosao kraj. tako bar vele kod nas
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
kod nas je bilo lijepo sunčano mada je znal i koji oblak naiči ali brzo se maknul...a začuđujuče i toplo je bilo...nekaj kažu da opet neki snijeg..ma hebemu več mi ga puna kapa...
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Kod mene cijeli dan sunce i lijepo toplo sad predvecer pocela kisa padat samo da su se zeznuli s onim snijegom sta su najavili za sljedeci tjedan!
 

Najnoviji postovi

Na vrh