• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Znači, prošel si uz mene :)

heh kak zgleda..znal sam da je neko odande al se nisam mogel sjetiit...


kod mene se rezvedrilo i počelo je sunce se prikazivati..bome dobro je godila ta kiša kukuruzu a i ostalim kulturama..:(y):
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Vrijeme nikakvo,malo kiša malo sunce...A trebalo bi iti kosit..:icon_anal:
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Da trebalo bi kositi, ali dobro je došla i ova kiša, sada kada bi došlo ljepo vrijeme da se pokosi i pokupi pa opet dođe neka kiša i eto opet druge košnje brzo...
 
B

bosniahos

Guest
Ove noči nebo se zatamnilo ka da ide sudnji dan a vitar puha ko za zime,dobra je kiša zadnji ljudi još sade kukuruz i dobro dođe kiše.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Kod mene bio cijeli dan suncano sad se naoblacilo al jos nista ne pada!!
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Nebo se otvorilo pada već 3 sata ali onako momački.
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
dugo nisam vidio takve kise kao sinoc, vozio sam doslovno drugom u autu, ne vidis, poplava po cesti. masa ljudi s fercima bez kabine i spricama pici iz polja. koma.
svi pripremaju za duhan ili spricaju kukuruz
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Kiša pada od jučer navečer...
Tokom današnjeg dana je malo prestala al sada opet pada..
 
B

bosniahos

Guest
Zanimljivo dhmz svako malo minja prognozu ,tako da ni oni izgleda neznaju kakvo če bit.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Nisam gleedala,susjeda mi rekla da je Vakula neki dan rekao da će ovo ljeto biti vruće i da će se mjeriti temperature kakve se u povijesti nisu.I neka još malo uživamo u svježini,a onda ćemo se peći.
 
B

bosniahos

Guest
Baš gledam prognoza je bila za cili tijedan sunce asad kiša.Rekla bi moja mati -čovijek snuje a Bog određuje-.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Kažu da neće biti stabilno do lipnja, tj. da neće biti duže stabilizacije, a sad bi trebao jedan tjedan sunčanog da se još ovo pokosi što je ostalo i pokupi...
 
B

bosniahos

Guest
Nema veze,krave vole malo pokislo sino.Meni je pokislo,Jer je umene počelo kišit več oko 17 sati..Danas je neki svetak a za sutra kažu sunčano tako da če ito doči u sušu.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
kod mene isto tako. 2. put led u 3 dana. nije ga bilo puno, nema stete za sada, ali nije dobro krenulo..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
kod nas bilo leda samo kratko,nešto kiše sa vjetrom,po svemu viđenom bude gadna godina sa gledanjem u nebo,pohvale našem raketaru iz susjednog sela,što bi rekli stranjskim jezikom,danas je dobro dejstvovao protiv bijelog neprijatelja sa neba,PS.po nekim neslužbenim informacijama ,raketne stanice bi trebale biti dobro opskrbljene sa raketama,navodno su malo i osiguravajuće kuće odrješile račune:icon_pidu::icon_pidu:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,691
kod mene ni kapi,bilo je oblačno ali je jugo sve raspuhal..
 

Najnoviji postovi

Na vrh