• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Da i kod mene masovno prelaze sa plina nazad na drva bilo je dobro dok je plin bio jeftin a sad nakraju ispada da je lož ulje jeftinije od plina
 
B

bosniahos

Guest
Nekako se vračam procijeni vremena po svojim osijetilima ka naši stari.DHMZ me u kratko vrijemena toliko puta iznevijeril da više baš ne svračam na njihovu stranicu.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
i kod nas puno ljudi prelazi na drva nazad,kocenje od kukuruza...uvijek je susjed dok je krunil kukuruz iz kukuružnjaka kaj je bilo previše to je vozil na polje i zapalil a sada ljudi i po tjedan dana prije idu kod njega da bi se pribilježili za dovoz kocena...
 
B

bosniahos

Guest
Idu vremena kad če samo skromni moči preživit.Mada ovo potrošačko društvo i okolina takove često proglašavaju čudacima.Da imam takove mogučnosti nebih bacil ni malu slamčicu,sve bih iskoristi za grijanje.Što kuče što za ostale obijekte.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,691
a što li ga pada kod mene,vrijeme sličnije kasnoj jeseni nego ljetu...
toliko je vlage da jedva hodam po vrtu koliko je mokro...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Jutros sam provjerio u kalendaru da nije slučajno 9 mjesec,:icon_weed::icon_weed:,koja groza od vremena,ali jedina je utjeha bude nam krače ljetna vrućina trajala :icon_pidu::icon_pidu:
 

ninci

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
206
joj...meni fali ona vručina... ma i suša mi sad već fali...
Meni je sve po vrtu već krenulo žutiti... previše, puuuno je već previše vlage i vode, a sunca i topline ni za lijek...
gdje god zabijem štihaču krene voda ko da sam u izvor pogodila...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,304
Ove poplave sve više liče na potop... Strašno!!
Bogami, tam 30, na Tjelovo, je kod vas lepa tuča curela.
Sva sreča pa je kratko trajala
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Tuklo je dolje u Posavini oko Bijeljine, jest bilo kratko ali žestoko ili kako ono rekoše Maratonci: "...kratko ali jebitačno!"
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,389
Kod mene danas ujutro jaka magla kasnije se razvedrilo i sunceeeeeeee sijeeee yeah !
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Eto sunašca!!!!!!! Šta da velim,ozarila mi se duša. :(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,691
popodne oko 5 bilo jako nevrijeme da nisam mogao vozit auto po cesti od vode,bilo je malo na momente i leda ali srećom samo nakratko...
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Evo kod mene oblačno ali gledam ovaj dio dole niz Unu i prema Savi, gadno se naoblačilo, zacrnilo i grmi. Baš gadno za vidjeti i čuti.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Kod mene cijeli dan suncano i toplo sad se naoblacilo i grmi samo da nebude kakvo nevrijeme i nek sto prije bude vise lijepih suncanih dana bez kise:8):
 

Najnoviji postovi

Na vrh