• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
sijeva i puše ,stiže od johabice nevrijeme,vjerujem u radarski centar Bilogora i dečki su dobro opskrbljeni sa raketnim sredstvima,iš grad u tri pm:eek::eek:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Kod mene za sad prolazi dobro..Vjetar puše,kiša pada,tu i tam neka grmljavina ali ništa strašno...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,691
kod mene na žalost za sada ni kapi kiše....:(sweat):

a ovo sam sinoć uhvatio objektivom....:icon_mrgreen:
 
Posljednje uređivanje:

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
Kakvo je stanje ima li tuče igdje, kako ste prošli noćas? Kod mene jutros pada lagana kišica, bilo je i malo grmljavine ali ništa strašno, vrijeme mirno bez vjetra... Samo nek pada što duže. :icon_pray:
 
M

MOCO

Guest
zanimljivo je kolika je histerija napravljena u medijima zbog jedne moguće ljetne oluje!
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,691
kod mene rano ujutro jedva pobralo prasinu sa ceste:(:
 

mataz.17

Član
Tu od
29 Sij 2009
Poruka
183
bome kod nas od 5 ujtro do maloprije padala al bas padalo uz grmljavinu i sad samo vjetar mal jace puše
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,304
zanimljivo je kolika je histerija napravljena u medijima zbog jedne moguće ljetne oluje!

Bogme je, pripreme ko za smak svjeta.
Ali u konačni smo dobro prošli.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma uzeli mi godinu dana života.Pred dvije-tri godine sam doživjela takvu oluju kakvu za života nisam i bilo je samo pitanje sreće ili nebeske milosti što mi plastenici nisu otišli u nebo,a sada najavljivali totalnu katastrofu...pa se ja smrzla-kada ono-ništa.Ajd,hvala Bogu.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,725
Kod nas poluoblačno cjeli dan i puše umjereno vjetar i ni kapi kiše nije palo ni nočas ni danas, i vjervatno i neče. katastrofa od suše.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Evo me oprala kiša,išla sam zatvarati plastenike.Sve se cijedilo s mene.Baš sam skroz naskroz mokra.
Malo čiščenja,što mi traljavo ide,za nepovjerovat,pa se išlo u nabavu,pa se sjelo kod frizerke-e,da tko pogodi kakvu kosu sada imam-hi,hi.Reko meni moje zlato-mala,pazi što radiš...kod frizerke.Pa čovjek sjeo tamo i čekao me. :(whew)::(whew)::(whew)::biggrin:
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Ma uzeli mi godinu dana života.Pred dvije-tri godine sam doživjela takvu oluju kakvu za života nisam i bilo je samo pitanje sreće ili nebeske milosti što mi plastenici nisu otišli u nebo,a sada najavljivali totalnu katastrofu...pa se ja smrzla-kada ono-ništa.Ajd,hvala Bogu.

Jel to bila ona oluja kad "črepi letido":tongue:
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=a3MXLWgoZYA[/YT]
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Od uvjek su oluje , pijavice i sva čuda nebeska treskale ovu planetu .
Problem je od kad su svi majstori krovopokrivači , plastenik mastori , nadstrehani i svi sve znamo(sad prvo pročitaj moj potpis .).
Za one prve "kakti" oluje moj kolega je po tom vraški opasnom vremenu išao na ljestve i stolarskom stegom pričvrstio veter lajsnu jer da nije vjetar bi je otrgnuo skroz do sljemena .
U toj priči nije ništa čudno osima kaj se taj moj kolega boji visine i prije cca mjesec dana je dobio prijetelja da se popne na tu istu lojtru i očisti mu gnjezdo od ptica jer mu kvasi rog , brodski pod itd.

E pa prosudite samo kakva je to bila oluja ( ne oluja nego masjtori) kad je on smogao hrabrosti otić gore .
Sa svake nove hale vjetar otpuše lim , a stare stoje 30-40 godina i niti ne prokišnjavaju .
Ma sve licemjerno u pizdu materinu
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
To je selo do moga.U mome dvorištu,bila sam vani zbog plastenika,vjetar je u radijusu jednog metra vrtio ukrug grm,privijao ga i stalno okretao,to nikada nisam vidjela.I tako se to selilo na par mjesta u dvorištu.A sve ostalo je smo jako puhalo.Dizalo je u zrak kutije,sanduke,letve su letjele tri-četri metra u zrak.To je bilo prestrašno.
A ovo neki dan što sam rekla da nije bilo ništa-tri sela od mene je vjetar prevrnul kukuružnjake,čak i jedan metalni,raskrio krovove,a tuča je tako stukla vinigrade i kukuruze da je to za neprepoznati.Svo grožđe je dolje po zemlji rasuto_Od kukuruza nebu ništa.Prestrašno.
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Sreća pa je tuča obično lokalnog karaktera. U stanju je potanjurat mene, ali ne i mog "dobrog":(grin): susjeda.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,304
johabica;946991pa se sjelo kod frizerke-e kaže:
stvarno nebi znal, ali sam siguran da su oke plave :(angel)::(angel):
 

Najnoviji postovi

Na vrh