• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Sve ok - dok je puhal ja grickala rođendansku tortu.Unuka slavila.Dobra je bila zaherica.
Evo,još pada,polako.Pas moj ludi,Ninica,kada smo odlazili legla je ispred ograde i tako nas dočekala kada smo se vratili,sva promočena.Ludog li pseta-evo je sad umotane u deke na kauču spava.
Vele-bude još kiše.Koji sam ja biser-kada je nema-želim da pada-kada pada-smeta mi. Baš sam žensko-nikako mi potrefit.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
gdje nam je đuro,tamo na njegovom terenu bilo nekakvo loše vrijeme,danas se provuklo bez kiše,:icon_weed::icon_weed:
 
B

BAGERISTA

Guest
Kod nas pada cilu noč,,,,,,došlo dobro za ovo ča se je posijalo..:(nod)::(nod):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
cijeli dan kiša,fuj,pljuc,grrrrrrrrrrrrrrrrr,dosta je za ovu godinu te kiše,ah tko bi nam ugodio:mur::mur:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kod mene pada od popodneva.Mi sortirali sjemenske krumpire i spremali u podrume.Mokra sam bila ko da sam se kupala.Ma k vragu.moralo se.
Pada,pada,pada, a bude izgleda sada više kiše nego sunca.Samo da ne bude snijega.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ova kisa zadnjih dana sta je padala sve je poplavila kod mene i opet Kupa prijeti:(envy)::(envy):


 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ja samo znam da Mrežnica zadnje dvije godine obara rekorde
po visini, i dugotrajnosti tako visokog vodostaja

prije je znala narast i spustit se, sad naraste i bude po tjedan dva do ruba ceste u Mrzlom polju...

*ebala ih elektrana Lesce u mozak retardirani

priroda je nepredvidiva, al ljudska glupost je stvarno jos gora

i nije mi jasno da ne mogu produbit Kupa Kupa kanal pa da smanje poplave po centru Karlovca
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Izgleda da nema niko koristi od tog da se ide tak nesto radit ko i ova cesta treba ju izvisit pola metra u duzini 50m i nebi Kupa stavarala blokadu a ne da u zadnje vrijeme svako malo zupanijska cesta zatvorena!!
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobro si reko, samo da te ispravim, "NETKO" nema koristi da se to napravi,
jer ocito da odgovorni umjesto da naprave projekt sanacije,
imaju preceg posla sa izvlacenjem drzavne love u svoj djep, ko i svi ostali politicari
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A-uuuuu,ozebao mi danas porezani prstič na sajmu.Sad imam i ozeblinu i porezotinu.No,ne baš doslovno ozeblinu,ali mi bio leden.Okrenula sam termostat do kraja.Koje grdo vrijeme-rosulja,vjetar neki podmukli-onak,natanane se oko nogu zavlači a leden.Tmurno ko u razbojničkoj podmukloj duši.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Da netko nemoze izvuc milijune sebi pa mu je neisplativo to radit to i odvodni kanali sta su zarasli da ih prakticki vise ni nema!!
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,229
Da je htjelo biti lijepo jos barem tjedan dana, kaj bi izorali zimsku brazdu.. Ovak nema oranja do daljnjega..
 
D

davpetri20

Guest
Ima, 24.,25.,26. 11. najavljen snijeg za veči dio Hrvatske.

Jel se moze naslutiti o kakvoj kolicini snijega se radi?

Jeli samo susnježica ili par CM "bjeloga" .. :(hi):

Samo da se nam je docekati tog famoznog prvog mjeseca i one "zime stoljeca" koju su prognozeri toliko najavljivali .... :icon_e_surprised:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Mala količnia snijega, možda i ništa, to su najave za 7-10 dana, to se uvjek može izmjeniti.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Meni treba lijepo vrijeme-bez kiše,bez snijega-sinoć nam dopeljao gnoj-sve je mokro,nije mogao skipati u polju pa smo ga smjestili uz glavnu cestu u selu. Susjedi će nas ubiti, i komunalci,a komunalac i kazniti ako to ne potovarimo i rastepemo u par dana.Dakle-ima li tko dobru prognozu za Belicu ovoga tjedna?
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Eto vidiš johabice kuda se je došlo da u selu smeta gnoj,kako smo svi postali fini,ako zapadne moraš ti i johabi kolica i gas,evo ja se javljam za kuhat vino
 

Najnoviji postovi

Na vrh