• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Primjecujem da su nekoji forumasi upuceni u onu Bozju recenicu;Ako si sam pomognes i dragi Bog ce ti pomoci.
Nazalost velika vecina laznih vjernika,pa zato nemreju nis.
Pa potrazite po prostranstvima Jutubea,ljudi objavljuju iskustva,rastjeravanja oblaka i nevrijemena npr. ko razumije njemacki(valjda ima nesto i na eng.) ukucajte-Wetter mit essig,valjda nisu vec sve uklonili. 🤫
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
More biti da je neko čital tu na forumu kak se sprdavam s toga onda je poslal k meni tuču al je fulal za nekih 5,6 km.
Kak sam i prije rekel...da i VJERUJEM u to, kak da si pomognem, da čitam o tome i gledam youtub???
Ili da se bacim u politiku??
Dajte najte...
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Jel ima netko osim mene da moze garantirat u svojem kraju,da nece biti tuce i vece stete.Vi mozete utjecati na vrijeme jer imate volju svoju,no jos uvijek ste nevjerni Tome osim par izuzetaka.
I da biti ce volja vasa,jer ste vi to trazili. :unsure: 😷
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,672
Može, ljudi koji žive 2 sela dalje od mene.... Avioni im preletavaju kad se spuštaju na Pleso, i nikad nemaju tuče.....
 

ŽeljkoKa

Iskusan lik
Tu od
18 Stu 2020
Poruka
569
Ako postoje firme koje možete unajmiti da vam na dan vjenčanja ili slično ne pada kiša ne kužim zakaj aerodromi i slično nebi koristili tu tehnologiju. Čuo sam svakakve priče oko vojnog poligona u Slunju da su netom prije potresa Amerikenjci bušili nekakve bunare i neke uređaje spuštali na velike dubine, e sad koliko tu ima istine..
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,712
Nek sumnja tko hoće, nek vjeruje tko hoće u "teorije zavjere" ali pogledajte naslove...

Sve je povezano: bolest, klimatske promjene, zaključavanja...

Najviše CO2 proizvedu ljudi, pa je logično da ih treba manje na svijetu...kao i manje životinja za hranu.
Zanimljivo, ne borimo se protiv štakora kojih ima 10...x više i koji isto emitiraju CO2.

Mora da nas štakori vode, kad je ljudi previše, a štakora nije...
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Dobro jutro forumasi,da dozivjet cemo jos mnogo slicnih nenormalnih pojava,HARP dobro odradjuje svoj zadatak GLAD.
Pa ovce dovesti u tor da ovise o gazdi,pitanje je ko je gazda,tko ima najvise zemlje na svijetu. :unsure:
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,520
@ZJ Pa činjenica je da je ljudi “previše”. 7,8 milijardi i raste stopom od 80 milijuna na godinu. To podrazumjeva potrebu za sve više hrane i ostalih resursa. Gdje je granica do koje možemo eksploatirati okoliš a da to ne ostavi trajne posljedice? I naš planet ima limit koliko nas može primiti…
@hotela Da Bill Gates je najveći vlasnik poljoprivrednog zemljišta u SAD-u ali ga ne koristi u te svrhe. Da si ti najbogatiji čovjek na svijetu i ti bi mogel kupiti to zemljište i raditi s njim kaj bi htel. Ovo je poljorivredni forum i podrazumjeva se da se većina ljudi na ovom forumu bavi na neki način proizvodnjom hrane.
Ako gledamo čisto ekonomsku računicu, ponudu i potražnju, nama je u interesu da je je što manje hrane na tržištu pa će cijene naših proizvoda biti veće. Ako je manje zemljišta u upotrebi manje se hrane proizvodi. S druge strane, još jedan idol ekstremnih desničara, Jair Bolsonaro, brazilski predsjednik, dopušta da se amazonska prašuma - tzv. pluća zemlje - krči velikom brzinom. To nitko od “teoretičara” ne spominje kao problem zato jer je on “njihov”.
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
746
Nema nas puno, nego smo loše raspoređeni. ;) Upravo nagomilavanje ljudi u velike gradove, krčenje i (namjerno) paljenje šuma, sve veća proizvodnja baterija itd. uzrokuju klimatske promjene. Da sad ne ulazim u geoinženjering...
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,774
Dolazi k nama
Screenshot_20210731_123618_com.android.chrome.jpg Screenshot_20210731_123555_com.android.chrome.jpg IMG_20210731_123456.jpg
Evo i grmljavine iz daljine. Samo da tuče ne bude...
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,774
Pljušti uz jaki vjetar
IMG_20210731_125635.jpg
Za sada je bez problema.
Screenshot_20210731_130715_com.android.chrome.jpg

Zanimljivo da ga, pljusak meteo stanica ne kuži?
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh