• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

Atppt

Aktivni član
Tu od
10 Sij 2021
Poruka
272
Je Tramp je bankrotirao uvijek dok je došao do velikog duga a prije tog je sve vrijedno prenio na druge a u stvarnosti je bilo i dalje u njegovom vlasništvu.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,943
Je Tramp je bankrotirao uvijek dok je došao do velikog duga a prije tog je sve vrijedno prenio na druge a u stvarnosti je bilo i dalje u njegovom vlasništvu.
Pa kaj ne rade i "naši"u tom stilu?
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Jeebes milijardere,vi ga nadjete zasrat temu,ote stime u Hoteline i ostale bajke:unsure:.Nego,kakva je prognoza za Balkan dragi prijatelji i kak ste juce prosli.Ovdje u Gracu poneki oblak i ugodno suncano s malo vjetra. :ppozdrav:
Gledam upravo na satelitu(stranica WU Europe)da jedino po Balkanu su vukli neke oblake gore prema Ukrajini,ostalo sve cisto a stranica DHMZ nema najnoviju satelitsku sliku vec od jucer,valjda ih muci neki virus :unsure:.
 
Posljednje uređivanje:

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Dok je to u Županji padalo, kod mene je samo prašinu pokupilo.

Dva sata kasnije je i kod mene jaki pljusak bio, ali ne toliko.

U sve ove dane smo Bogu hvala samo sa kišom prošli, zasad bez štete.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Jos ne vjerujete u HARP i manipulacije vremenom?Znaci stvarno ocete ostat brez gaca,vasa volja a bili ste prijateljski upozoreni. :ppozdrav:
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,840
Jos ne vjerujete u HARP i manipulacije vremenom?Znaci stvarno ocete ostat brez gaca,vasa volja a bili ste prijateljski upozoreni. :ppozdrav:
Ak je neko tak odlučil, bez gać bumo ostali svi skupa, vjerovali mi u to ili ne
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Da, ako bumo trpili sranja koja se nameću i govorili "mi tu nemremo niš".
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Skinuti Plenkišu, dovesti neke druge koji budu imali više sluha za malog čovjeka, koji se budu borili za nacionalno...za početak...
 

Najnoviji postovi

Na vrh