• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenska prognoza

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,965

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,943
Kod mene najavljuju više od 50 mm. Izgleda da budem zob žeo sa čamcem,pošto je u sredini parcele udubljenje,gdje se zadržava voda.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Sinoc je na prognozi za danas bilo najavljeno 50 i koja litra. Jutros otvorim, 14 litara. Jos uvijek se sunce probija kroz oblake.
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,632
Kako stvare stoje Pozega,opet potop danas i nocas,2 jake poplave u 8mjeseciprije 15 dana led,sad poplava...nekom smo se gadno zamjerili.
Garant zato staj opet HDZ dobio vlast
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,965
Izdali su i više upozorenja za istočni dio Hrvatske, kod nas trenutno kiša pada kao s kabla i puše jak vjetar, a tako će biti još naredna dva dana. Čitao sam malo što se događa u Njemačkoj, strašno, ali bojim se da će toga biti svake godine sve više.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Dragi prijatelji,shvatite vec jedno da Geoinzinjeringom utjecu na vrijeme,odnosno ova sranja,i to Teslinom tehnologijom jer su dosli do njegova znanja.
No nebojte se,molite stvoritelja iskreno iz srca za lijepo vrijeme i uvjerite se,niste ni svjesni sto nam je namijenjeno,ali nebojte se.
Imamo volju svoju kroz volju njegovu,pomozi si sam i on ce pomoci,sve vise ljudi to shvaca i iskreno moli.
Toliko za sada,znam mnogo vise ali nesmijem da objavim.🤫
Imate valjda jos uvijek,odnosno ima upravo provjerio,na jutubu ukucajte..... wetter mit esig...steta sto je na njemackom.
Tu vam ljudi lijepo objasnjavaju,kako mozete utjecati na vrijeme,ima dosta videa,uzmite si truda i shvatite kako je istina jednostavna.
Toliko za sada,pocnite vec jednom vjerovati i moliti za pomoc ili ostanite brez gaca,vi imate SVOJU VOLJU. 🙋‍♂️
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,425
27L kod mene :love::love::love: nakon više od mjesec dana suše.

Kukuruz i repa su sada sigurno sretni 🥲

Vjerojatno je BC 323 puno sretniji nego P9911. BC se uvrne na 30°C, a Pioneer jedva malo na 39°C. Kaže jedan što skladišti, to ni parcovi ne jedu, al' ko ga hebe, bitno da je kile x kune na kraju, ne kvaliteta ionako, godina sam derao BC572 za talijane, ali otkako je direktor koji je sklapao ugovore preminuo, počeli su nas jebat sa aflatoksinom i sranjima pa na kraju dobijemo 5 lipa manje od merkantilnog kukuruza, a prinosi za upola manji od npr Pioneera. No da ne sračkam po temi o vremenu 😇
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Ja imam BC Pajdaš i nije se uopće uvrtao, s tim da kiše nije bilo skoro 2 mjeseca. Sve što je bilo nedavno nas je obišlo.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Trazite na jutubu i pocnite si pomagati dragi prijatelji,vi odlucujete o vasim sudbinama,nikakvi anemicni i ostali zlikovci. :ppozdrav:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,770
27L kod mene :love::love::love: nakon više od mjesec dana suše.

Kukuruz i repa su sada sigurno sretni 🥲

Vjerojatno je BC 323 puno sretniji nego P9911. BC se uvrne na 30°C, a Pioneer jedva malo na 39°C. Kaže jedan što skladišti, to ni parcovi ne jedu, al' ko ga hebe, bitno da je kile x kune na kraju, ne kvaliteta ionako, godina sam derao BC572 za talijane, ali otkako je direktor koji je sklapao ugovore preminuo, počeli su nas jebat sa aflatoksinom i sranjima pa na kraju dobijemo 5 lipa manje od merkantilnog kukuruza, a prinosi za upola manji od npr Pioneera. No da ne sračkam po temi o vremenu 😇
Bogami, kod mene se je 9911 uvrnuo i mislim da mu više nema pomoći. U nešto više od dva mjeseca jedva preko metar je narastao i sav je požutio.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,614
Hotela o čemu ti? Ko da si kaj pomogne?
“Metanol nastaje dijeljenjem pektina, a u vinu iz plemenite loze ima ga tek od 0,02 do 0,1 g/l, pa je njegovo djelovanje zanemarivo. Voćna vina imaju više metanola, a naročito su metanolom bogata vina izravno rodnih hibrida. Njihova dugotrajna i obilna konzumacija može dovesti do teškoga oštećenja zdravlja. Otrovno djelovanje metanola nastupa brže nego opijajuće djelovanje.”
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
@Tommy , samo tko to u početku preživi, dulje živi nego ovi na cijepu...bar ima takvih puno u našem kraju ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh