• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenske prilike-neprilike

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Kamioni imaju grijače plus aditivi, a traktore ne koriste do travnja. I jednom dok se upali više se ne gasi, pa i ja svojeg brndaća dok je prava zima ne gasim dok idem u dućane. A po većini parkirališta imaš ovakve stupiće

23157231_1439342149434529_5617811796538972676_o.jpg


@Johabica ja sam u Alberti (Kanada)
kak se naplačuje potrošnja na tim " stupičima" koji su na javnom mjestu ?
 

mikula

Aktivni član
Tu od
5 Ožu 2008
Poruka
348
Naplata vjerojatno ovisi od grada do grada, kod mene platiš 60 CAD (cca 300 kn) i dobiješ karticu to mi je za struju na mom parkirnom mjestu i za cijeli grad. Mada, barem mene nikad nije nitko pitao da pokažem karticu, niti neznam tko to ima pravo.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ružno tmurno vrijeme.
A sudeći po prozorskim staklima - i hladno.
Koliko hladno nemam namjere ići provjeravati, ali sada su se stakla već zamutila skroz. To znači da je hladnije nego je bilo ujutro - predpostavljam - jer se ujutro lijepo vidjelo šta se vani događa.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,547
Ružno tmurno vrijeme.
A sudeći po prozorskim staklima - i hladno.
Koliko hladno nemam namjere ići provjeravati, ali sada su se stakla već zamutila skroz. To znači da je hladnije nego je bilo ujutro - predpostavljam - jer se ujutro lijepo vidjelo šta se vani događa.

...odmakni se od prozora...velika površina isparava na hladno staklo...:icon_madu:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Ružno tmurno vrijeme.
A sudeći po prozorskim staklima - i hladno.
Koliko hladno nemam namjere ići provjeravati, ali sada su se stakla već zamutila skroz. To znači da je hladnije nego je bilo ujutro - predpostavljam - jer se ujutro lijepo vidjelo šta se vani događa.
Bogo mi zima, a za iduči tjedan vele i malo ispod nule. Onda bu to kak treba biti, barem po mom ukusu.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Bogo mi zima, a za iduči tjedan vele i malo ispod nule. Onda bu to kak treba biti, barem po mom ukusu.

Šta se mene tiče - može.
Već mi pomalo savjest ne da mira....ili kak bi ti rekel - črvi rovaju.
Dok bude sve smrznuto, mirna sam ko bonaca. :icon_thumright:

...odmakni se od prozora...velika površina isparava na hladno staklo...:icon_madu:


http://zajebanko.com/wp-content/uploads/2016/06/smijesne-slike-crtanih-junaka-2-9-9.jpg

:(nerd)::(nerd)::(nerd):

:(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,547
e kad bi Johabi mene slušal ti bi umjesto Singapura posjetila ono drugo mjesto sa s...ono kaj je drug Staljin koristio za odmaranje svojih protivnika...:(grin):
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,282
e kad bi Johabi mene slušal ti bi umjesto Singapura posjetila ono drugo mjesto sa s...ono kaj je drug Staljin koristio za odmaranje svojih protivnika...:(grin):

Ma da kojotu,, jest,,, jest,,,:icon_kidra:
drug Staljin ih je vodio u onaj sexi šop:(devil):
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,547
...e je.aj ga sad...ne spominji sex šop i Johabicu u istoj rečenici...

...bem ti vizualizaciju, sad sam vidil Johabetu u tangama u sred Sibira...:icon_scratch:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
I tako...tek što sam se opskrbila prijevozom i toplom bundom, a evo, u mene granulo prije sat vremena prekrasno sunce - grije kroz prozor, termostat se uopće ne uključuje.
Vjerojatno bude u jutro dobroga mraza - vrijeme je za ubrati onih nekoliko kaki jabuka koje se drže još na granama. Šteta da izmrznu do kraja, malo ih je ulovio i današnji mrazić..
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,654
"I tako...tek što sam se opskrbila prijevozom i toplom bundom..."
a zimske gume...pazi da sutra nebude....
 

Prilozi

  • 555948_327795703946999_1821194750_n.jpg
    555948_327795703946999_1821194750_n.jpg
    37.1 KB · Pregleda: 78

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma kakvi - ja imam mercedes među metlama -

originalslika_Usisivac-VORWERK-Tornado-EB351-noviji-model-144818801.jpg


I osobnog šofera. :biggrin:
 

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
523
Darijus, si se ti najel hrabrih gljiva? Čekaj dok te Jahobica uhvati, ostal buš bez krzna.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pojma nemaš kak cvika pred menom - dok je bil kod mene od cijelog ručka sa mesom i gljivama, samo je krumpira napikaval.
Prije bi si bil jedno oko skopal nego gljive pojel, da sam ga prisilila da bira. :icon_razz:

Danas je bilo sunčano i skoro vedro.
Ujutro bude sigurno mrazovito i ledeno ko u @Darijusovim žilama dok je gledal gljive u rajngli. :icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 

Najnoviji postovi

Na vrh