• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenske prilike-neprilike

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
kakav snijeg,, vrag te odnio, ccccc:icon_weed:

a za mraz,, duge gaće su spremne:icon_e_wink:

Ne cendraj, naradili smo se , vrijeme je za odmor.
I da si mi odmah stisnul zahvalu za progresivnu ideju.

Ajd, ajd, koje duge gaće - moderno muško nosi muške štrample, a oni kojima su se već malo jaja otegla - ups, moram biti pristojna - testisi, to sam tela reći, testisi - muške tajce. Tajce su elastične, i budu to držale na mjestu, da se ne plate po nogama dok se hoda. :(giggle):
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
hmmm.... mudro izabrane riječi. Još mudriji zaključak. Ja bi ti rado stisnul zahvalu za ovaj tekst, ali bi se time svrstal u neku od prozvanih grupacija, a tam još nisam. Pa ... uvažena gdjo @johabica, zahvala od mene za neki drugi primjeren dopis.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Bah, zapravo i ne treba - od pred petnaest minuta volim sve ljude svijeta. Tak sam dobro raspoložena kaj me niti zahvala za testise ne bi mogla bolje oraspoložiti - dobila sam opciju da biram - očem ići na Maldive ili na Sejšele.
Brčkati ću guzu u oceanu u dvanaestom mjesecu.:icon_weed:

A - ha, a šta sada veliš?
Testistarima bi tamo valovi sve isprepleli ako se ne bi kupali u muškim tajcama.:icon_mrgreen:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,549
tam plivaju morski cucki...štucaju jajca i buše napuhnjene belkinje...:p:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Kojotiču, smanji doživljaj.
Dok ja dograbim morskog psa, mislil bude da ga je heder kombajna za žito spretumbal.:(giggle):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,058
Bah, zapravo i ne treba - od pred petnaest minuta volim sve ljude svijeta. Tak sam dobro raspoložena kaj me niti zahvala za testise ne bi mogla bolje oraspoložiti - dobila sam opciju da biram - očem ići na Maldive ili na Sejšele.
Brčkati ću guzu u oceanu u dvanaestom mjesecu.:icon_weed:
Jel to prilika ili neprilika?
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Neka, neka - netko se bude doma smrzaval po snjegu, a netko se bude na plaži izležavao.:icon_wink:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Mogu - primjetila sam kako sam dobila višak kila da ne mogu potonuti - plutam bez problema.
Sad mi je jasna ona @puknutova - "od viška glava ne boli". :icon_razz:

yutub ne vidim. Mogu otvarati samo link.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,058
Nije kuga svjesna kaj ju čeka..... Ja sam za Sejšele.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ajme....
Ovo bi mogao biti problem.

A kaj, bi skupili kakvu paru za lijepi vijenac?
Kanula bi i koja suzica?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,058
Kaj za vijenac, i spomenik bi podigli. Samo ti bezbrižno kreni :(giggle):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,058
Ma i za put bumo skupili ..... jedino te hranili nebudemo :icon_wink:
 

Najnoviji postovi

Na vrh