• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenske prilike-neprilike

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Kod mene 1.5-2 u minusu, gore nego preksinoc je to sto je ispod nule bilo vec u 2h a preksinoc tek poslije 4. Ja sam tresnje pobrao, biljke hvala bogu zdrave ali plodovi prosli. Koliko vidim okolo orasi su opet nahebali a danas kad odem u selo cu cut kako je prosla loza. Odradio aminokiseline nakon.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,324
Ejebiga Seve,,šta imaš ti gledat snijeg u Maju????:(whew):

Pahulje lete ko tenis lopte,,:mur::mur:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma nije valjda?

Gledam ja danas svoje sadnice paprika na placu - poklopilo im se lišće, ko ofurene su bile.
A ljudi kupuju da sade vani.
I kaj ja sada da im velim - nemojte kupiti, to bu vam katastrofa ako sada posadite? Svi oko mene prodaju - prodajem i ja. U zimskkom kaputu. :biggrin:
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Jel bilo kod koga mraza, kod nas jutros bila nula. Trebalo je biti kakvih 5 u plusu al već sinoć u 23h je bilo jasno da bude vraga?
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ma nije valjda?

Gledam ja danas svoje sadnice paprika na placu - poklopilo im se lišće, ko ofurene su bile.
A ljudi kupuju da sade vani.
I kaj ja sada da im velim - nemojte kupiti, to bu vam katastrofa ako sada posadite? Svi oko mene prodaju - prodajem i ja. U zimskkom kaputu. :biggrin:

Ja svima kažem da je još rano,i rizično,pogotovo tko sadi na otvoreno.
Većinom kažu da ih je baš briga,ako se biljka održi imat će raniju berbu,ako propadne,sadit će ponovno.
Očito ljudi imaju novca i volje.
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Ma vrijeme je katastrofa, za jutros nitko nije spominjao mogućnost mraza ili minus temperatura.

@ sanjin: jel stradalo šta ili je bilo dežurstvo?
 

sanjin

Član
Tu od
22 Stu 2013
Poruka
610
U ponedeljak posadili van nešto paprike i rajčice,imali viška.Pokrio sa dva agrila.Na deset rajčica malo po vrhu i na 5 paprika.Ništa strašno.Mi posadili pa šta bude,da ne prerastu u plitvicama.Imamo još rezerve za sadnju.
 

dejan.d

Aktivni član
Tu od
28 Pro 2011
Poruka
933
Prognoza za prolječe 2017

Vručina i suša.

90



Dangerous heat waves to build over Italy, Balkans

A long, hot summer is expected across southern Europe as prolonged periods of above-normal to extreme heat take hold from Italy into the Balkan Peninsula.

This will set the stage for several dangerous heat waves throughout the summer months, especially in July and August.

Temperatures over 32 C (90 F) will be common throughout the summer, with at least one period of dangerous heat lasting for more than a week straight.

"Record-setting heat will be possible during the most intense heat waves," said AccuWeather Senior Meteorologist Alan Reppert.

Locations from Macedonia and Bulgaria into Hungary and Romania will face the highest risk for multiple heat waves.

Following cold shots during the springtime, crops could continue to suffer across the Balkans due to a lack of rainfall and intense heat throughout the summer.
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,383
Ovako su neke godine prognozirali da ce sve zivo izgoreti, a ono voda sve odnijela.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma da, samo se ja sjećam da je Vakula, ima mjesec i pol dana otprilike bio rekao da će proljeće biti iznadprosječno promjenljivo hladno i suho, a ljeto vruće i suho.
Proljeće je bilo takvo, a za ljeto ćemo se strpjeti pa vidjeti.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,910
Kod mene nema dana da ne padne kiša...već mi lagano na jetra ide jer već 5 dana pokušavam pokosit dvorište pa na rate ide..sad kad trava bude nejednolika bit će krasno kositi..
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,431
Opet led!! A još 90 bala ostalo za dovesti. Prvi puta da su mi bale pokisle. Dali ih treba razvezati ili će i ovako se osušiti? Pljusak je poprilično jak. Ili da ne razmišljam i bacim to?
 
Na vrh