• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenske prilike-neprilike

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,659
Za ne povjerovat. Kakav šok danas ujutro !? Kakva slika ! Sve gore zeleno, a dolje bijelo.
DSC_0946_1.jpg
[/url]uploading imagescertificity.com[/IMG]


Tam gdje je bog rekel laku noć:(giggle):.Najvjerovatnije negdje ispod sljemena.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,737
Pun pogodak . Kad bi došel iza one zadnje kuće kaj se vidi, videl bi dobar dio Medvednice i samo Sljeme !
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Znam da kasnim,al našel sam gospona koji bu mi dal sadnice i netrebam mu platiti ak se nebu primilo,tj rekel mi je da mu platim ak se bu kaj primilo od 50 komada.

Nije tema ali da odgovorim, ne mislim da se nece uhvatit već će ti biljke biti slabe i kržljave jer neće dovoljno narast korijen da hrani sada biljku u prvoj godini.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,595
Pun pogodak . Kad bi došel iza one zadnje kuće kaj se vidi, videl bi dobar dio Medvednice i samo Sljeme !
Baš je simpa Sleme iz daljine. Gledam danas s autoputa kak se ljepo vidi trasa kud je nekad plovila žičara.
A vidi se da se snježna granica spustila nisko i baš je balavec komentiral da ga garant kod tebe po dvoru ima.
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,658
Danas nema nikog u temi??? Kod mene iznikli krumpir stradao od mraza.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,967
Danas nema nikog u temi??? Kod mene iznikli krumpir stradao od mraza.

Ja sam čekao tjedan dana dok su drugi sadili i nije ni jedan još izišao.
Oporaviti ce se ali nije to to.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Rekla sam u jednoj drugoj temi - na vodi je bilo jutros dva milimetra debelog leda.
Ne znam jel šta smrzlo, ja sam svojih par voćkica obukla u debelo platno. Otkriti ću ih u nedjelju ujutro.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
mali-lani je moj krumpir bio sav vani i zemlja se zelenila od njega. Puknulo ga je -7,sav se posušio,a na kraju ga je bilo ko blata,ista stvar ko i kod drugih.
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,386
Ja sam ga te sijao u petak i subotu, nikakva ozbiljna povrsina, samo za kucu, valjda nece istruhnuti u vlazi. Prosle godine pao snijeg na ponikli i nista nije bilo. Krompir se vraca.
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Kod mene ne izgleda dobro, već sad je hladnije nego što je bilo sinoć u 23h.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,737
Ovo sam za predvečer poslikal doma. Brajda nije dobila skoro ništa. Kak je vinograd, ne znam !? Nisam još stigel tam. Ovo ostalo nije izniklo tak da bu valjda dobro !?
DSC_0948_1.jpg
[/url]image hosting 30 mbcertificity.com[/IMG]
DSC_0947_1.jpg
[/url]upload gambarcertificity.com[/IMG]
Bač si nekaj gruntam da bi bilo dobro nakon ovoga u špricanje dodati nekaj adekvatno zbog pretrpljenog šoka.
 

strsljen

Član
Tu od
27 Ruj 2014
Poruka
100
Prosle godine mi mraz spalio lozu na skeli pred kucom, juce sam nabacio dva najlona preko nje. Nesto ce vjerovatno stradati od pritiska najlona, ali makar da probam nesto sacuvati
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,806
Ja mislim da su kod mene orasi ubrani,jedino moram vidjet kako su prošle trešnje i višnje.
 

goran1985

Aktivni član
Tu od
5 Ožu 2013
Poruka
626
-6.7°C kod nas u polju, šteta je velika. Opet vinova loza, puno gore nego lani, o krumpiru ne treba ni govoriti. Jedino što se spasilo su dinja i lubenica jer se palilo (ono što se ne smije paliti) od ponoći do ujutro ali na mjesta gdje je 22 gramski agril ni to nije pomoglo, gdje je 30g dobro je...
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,729
Kod mene u Slavoniji ni m od mraza, u plusu ali neznam koliko, oblačno bez kiše.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Blago vama, hvala Bogu pa je barem netko pošteđen.
Nisam bila u polju, ali ionako će se sve najbolje vidjeti sutra kada sunce ugrije.
 

Najnoviji postovi

Na vrh