• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenske prilike-neprilike

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A jeste mangupi.:biggrin:

Danas red sunca, red oblaka.
A ja moram doktoru u grad. I kako da se sada obučem?:icon_question:

Hlače na bosu nogu, majcu kratkih rukava, jaknicu ili vestu gore.
Pa ću se skidati pa oblačiti po potrebi.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,730
johabica;
(Trebamo se uvijek šaliti, jer to je prastari lijek protiv bora.)
Protiv jakog sunca dobro bi ti došao lijepi nedizajnerski kišobran - kao suncobran :), te istovremeno preventiva protiv iznenadne kiše.
Na bosu nogu bi najbolje pristale sandale - pa kud iznenadni pljusak nutra - tud i van :)
Lagani proljetni šos, taman iznad koljena, ako naglo naraste vodostaj od prolaznog pljuska, da se ne namoči :)
Može bijela majica na V izrez, vesta ne, možda lagani sakoić :) i to bi moglo biti otprilike to :icon_weed:
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Sandale i bele štunfe pa bu doktor mislil da si schvabica :icon_rofl:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Uh, kako ste vi mene skockali..... ko manekenku.

A ništa, ja sam po svome - na bosu nogu cipele jer sam morala skidati hlače, em su me bockali strujom, em iglicama.....a ništa, dobro je - ak ništa drugo, barem sam noge počupala - evo bar neke koristi od sunca i od doktora - nemoš neuradan po svijetu i pred svijetom.....:icon_e_wink::(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Pazi da te pak grom ne strefi ! Sad si naelektrizirana.
 

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
647
Potpuno promasena prognoza za danas....Gdje sam god gledo javise lijepo,suncano,do 27 temperaturu.Ja ukino 1,5 hektar trave,a ono citavo jutro neka kisa....
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
vremensku prognozu reketariju turstičke agenije i neovisno(ovisne ) baterije interesnih skupina, globalna zavjera rekli bi jednostavnije
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E ovako je govorila uvijek naša pokojna baka, ali nije bilo baš uvijek tako.
Bilo je i lijepog vremena,

No, imali smo jednu livadu iza crkvenog dvora, sada je preorana, ali u dvadeset i nešt godina kako pamtim da se kosila, ja sam uvijek znala kada će pasti kiša -kad je pokosimo, ili isti dan, ili bar dok je bilo suho sijeno. Nikada se sa te sijeno nije dopeljalo bez presušavanja. Ma par puta, zanemarivo.
Jednom me i grom promašio za par metara.....
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,533
E zato bi vas trebalo postaviti na vrh kuće umjesto gromobrana:icon_thumright:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,277
johabica; Jednom me i grom promašio za par metara.....[/QUOTE kaže:
Pih,, promašio,, kako da promaši,????:(giggle)::(giggle)::(giggle)::(giggle):

A valjda sledeći put, koriguje nišanske sprave.:icon_pray:
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
E ovako je govorila uvijek naša pokojna baka, ali nije bilo baš uvijek tako.
Bilo je i lijepog vremena,

No, imali smo jednu livadu iza crkvenog dvora, sada je preorana, ali u dvadeset i nešt godina kako pamtim da se kosila, ja sam uvijek znala kada će pasti kiša -kad je pokosimo, ili isti dan, ili bar dok je bilo suho sijeno. Nikada se sa te sijeno nije dopeljalo bez presušavanja. Ma par puta, zanemarivo.
Jednom me i grom promašio za par metara.....

I mi smo imali takvu livadu,isto baka kaže da je uvijek padalo po sijenu,50 godina unatrag. Zato se i zove Dežđekovica... :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh