• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenske prilike-neprilike

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,656
Nedao bog nikome ovakvo nevrjeme.Skoplje danas. [YT]https://www.youtube.com/watch?v=R9KZ8EvzwrM[/YT]
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Igranje sa vremenom dovodi do ovoga,sve one teorije urote polako postaju surova realnost :icon_madu::icon_madu::icon_madu::icon_madu:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Snijeg!!!!!!
Gusti, pahulje velike, krupne, debele ko teniske lopte....

Zašt sam se sada muhača sjetila????????????:confused:
:(giggle)::(giggle)::(giggle):

Nastavi li ovako, do večeri ću raditi Snješka u dvorištu.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
A kaj bumo komentirali,bolje da nas zaobiđe nešto takvo... Ja bih samo mijenjao ovaj ludi vjetar kod mene,za nekih pol metra snijega...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,976
Neki od nas su i osobno ovo vidjeli u Kruševu, na cesti Karin-Obrovac
98ff668b6952d3a22ebb.jpeg
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
poplava nije zo , nekome odnese -drugome donese .
U ovom mom kraju uz savu postoji anegdota
trči bara po selu i viče :

"sava raste mega jure doma ni "
drva , kante , pesi , mačke , sitni alat , demižonjke s rakijom , do navodno kopletnih drvenih koci skup s svinjama ..sve je to došlo vodom po razlijanoj savi .

Njajadnije od svaga su ovakvi prilozi kad snimaju poplavljene aute , ****** ih auti .
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,188
Ja brojim dane do proljeca i do ljeta, zimu jednostavno ne podnosim, imam gripu, al moram po vani raditi, slavine se smrzavaju po stalama, ma za poludjeti..
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,212
Kod mene isto katastrofa, ne pamtim takvu hladnoću. Smrzla voda u staroj stali, vjetar užasno puše na brzinu natrpamo silažu i odemo na toplije i zatvoreno.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Znam da vam nije lijepo sad nekaj delati po toj hladnoći. Ipak, kao pravu zimu, priznam tek kad temperature padnu ispod -20°C pa se povremeno iz šume čuje prasak puknutog drveta.
Mislim da su trenutno najgore prošli Dalmatinci. :icon_e_sad: Em je osjet hladnoće, zbog jakog vjetra, veći nego kod nas, em nisu pripremljeni na takve hladnoće pa se događaju pucanja cijevi i slične nedaće. :mur:
 

mikula

Aktivni član
Tu od
5 Ožu 2008
Poruka
348
Evo vam malo za utjehu, inace od Bozica do danas ujutro je stalno ispod -20 s tim da je dvaput bilo -30 a po danu od -15 na nize
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ajme meni!!!!!!!
Veli maločas na radiju, imati ćemo mi međimurci jedan lijepi i topli i sunčan dan danas.
Evo sunca, već se smiješi, ovaj me čas obasjalo kroz prozor.
No, ko i sve u životu, što je lijepo kratko traje, tako on veli da će se to lijepo kroz dvadeset i četiri sata pretvoriti u kišu, a kiša odmah potom u snijeg dvadesetk centimetara visok. Međimurje bude postalo sanjkaište i takvo će ostati najmanje cijeli slijedeći tjedan.

I šta sada?
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,672
Veseli se ovom suncu dok možeš i upijaj toplinu :icon_rofl:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,976
Pa morate se i Vi, Međimurci, odmoriti i zabaviti
Nemrete samo delati :D:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Veseli se ovom suncu dok možeš i upijaj toplinu :icon_rofl:

Ups....evo ga nestalo - nisam trebala otići u Mađarsku, čini se da je otišlo zamnom, tamo ga je bilo.:icon_scratch:

Pa morate se i Vi, Međimurci, odmoriti i zabaviti
Nemrete samo delati :D:

Moremo ako očemo.
Samo nećemo. Hehe....:icon_wink:
 

Najnoviji postovi

Na vrh