• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenske prilike-neprilike

sanjin

Član
Tu od
22 Stu 2013
Poruka
610
Ja posadio višak u utorak.Kod mene sad +23 ,u hladu,hrastić lagano gori u gašparu:(whew):
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Slušam kako vani prolaze automobili, led škripi pod gumama, lomi se....a ja se moram za jednu uru početi otklizavati za Zagreb......i to tam na drugu stranu.
Bude valjda otoplilo bar na povratku.
Sinoć je ledena kiša sve zaledila.
 

sanjin

Član
Tu od
22 Stu 2013
Poruka
610
I ja sam imao namjeru danas nekud ali sam odustao.Ima skoro cm leda,hodam kao pingvin po dvorištu
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,383
Evo je i kod nas u Sarajevu pocela padati, e sada da li ledi ne znam. Nesto nisam raspolozen za izlazak iz kuce da provjeravam.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ne mogu vjerovati - odemo ujutro, ostavimo doma sve zaleđeno, vratimo se maločas - nađemo sve zaleđeno.
Pa di je taj plus koji su toliko najavljivali??????????
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma neeeee.....cijeli forum skupa mi niste tolko dragi koliko on sam. :icon_weed:
Mi smo ti mangupi koji se imaju radi. :biggrin:


Jel tako maleno mileno? :(nerd)::icon_e_wink:
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Kaj ćemo drugi tjedan, kod mene najavljuju u četvrtak minus, srijeda oko nule, čak sa utorka na srijedu moguć snijeg.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Do četvrtka drhturiti od straha, a u četvrtak drhatati od zime.:icon_scratch:
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Kaj ćemo drugi tjedan, kod mene najavljuju u četvrtak minus, srijeda oko nule, čak sa utorka na srijedu moguć snijeg.

U zadnjih skoro 2 mjeseca,nije se ostvarilo ništa od najavljivanog,pa vjerojatno neće ni sad...
A kaj ćemo ako ipak bude snijega i mraza? Pa,radovat ćemo se kaj nismo još ništa vani sijali ni sadili...
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Vas ratare ti problemi zaobilaze, dok kod voćara i povrćara uništavaju egzistenciju. Mislim da je lani onaj mraz/hladnoća bio 26.06., al je bilo dosta hladnije, vidjet ćemo što će biti sada.
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Bio je 26.04. i spržio je soju u fazi troliske i kukuruze preko 4 lista,voća nije ostalo ništa,soja se oporavljala mjesec dana i da ostatak godine nije bio jako povoljan za nju bio bi potpuni pušing.Bilo je dva jutra zaredom -5c s tim da je već od ponoći krenuo minus.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Hele-i ja sam povrćar.
Jd- kod mene je taj dan bilo -8 u 7 sati ujutro...
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,920
a spržilo je i pčelinju pašu...bagrem,amorfu.
Nisam posijao nikaj još,ali netreba minusa definitivno.
 

Najnoviji postovi

Na vrh