• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenske prilike-neprilike

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Pavlovec, Brezovec, Potočec na Blanju....
Mislim da sam jednu uslikal i između Fuke i Žukovca.
U živo izgleda puno lošije nego na slikama.
Mislim da tu roda ni poticaja za dalje nebu.
Ove slike mi je prijatelj poslal



 

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
751
@mtd001 kupio je zagrebačan na Dobri veliku sjenokošu uz "naše" kupalište. Naravno da ne tjera nikoga, nikoga se ne može ni potjerat prema zakonu jer je toliko i toliko metara obale državno, javno, ali nije mi u interesu smetat, uz nekakve poglede njegovih gostiju. Gradi vikendicu, sadit će orahe. Za čovjeka nemam riječi, odličan. Gosti su mu snobovi. Tak da bit će premještaj uzvodno ili nizvodno. Šteta, lijepe uspomene iz djetinjstva...
@mane s obzirom koliko je kiše palo i koliko pada često, zar zaista misliš da može bit topla kao prošlih godina i jel misliš da je to zbog elektrane u Lešću? Jer ima i takvih. Ja sam 150 metara u brdo od Dobre i meni elektrana ne smeta. Smeta me slaba regulacija vodnog vala u sezoni kupanja. Tu bi od 8 do 20 jedino uz najhitnije slučajeve, uz sirene, trebalo puštat vodu iz akumulacije u velikim količinama koje bi dovele do vala.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,780
Iskreno, nisam se već dugo kupao u Mrežnici ali imam dosta kolega iz D.Rese i kažu da ne pamte kad je bila ovakva. Korana mi je odmah ispod kuće i ona je veća nego inače, pred cca dva tjedna je vodostaj bio viši sigurno 30-tak cm nego inače ali je bila dobra za kupanje.
O spajanju Dobre i Mrežnice, stvarno je teško nešto reći.
 

Najnoviji postovi

Na vrh