• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vremenske prilike-neprilike

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
'falim sn'ega i držim se radijatora 🤓, mora se malo i uživati 😏

IMG_20240119_084325.jpg

Pa makar samo v pogledu na njega 🤓, taman za "srednje zimce" 🙃
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
@DARIJUS več vidim da kod nas imame probljem, snijeg pri nam ne curi z neba, nek doleti onak, skoro "vodoravno" pa si mislim da to Mađari vetraju kuruzu 🤣😂😅😈,
slažem se

Katastrofalni su zimski uvjeti, još malo i na tlu bude visina skoro 2 cm, "ako mogu svi neka rade od kuće", hebat ga, ja sam se zbudil doma, kod kuće, a za bilo kakvi korisni posel sam preleni, pa "Vas" zafrkavam.

Ne se srditi, uživajmo - zajedno, lijepo je. (Evo mi slažemo popis ekipe za Vincekovo i uživamo 😏🥂)
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,631
Ti bogca, a ja nemam radanjera. Pa kaj bum ve? Pak bum moral čisto. Po toj mećavi ja nejdem nikam, osim do podrumčeka. Idem si napraviti stezu. Jedino je problem kaj bum ve ostavljal tragove, a žena to prati kaj krvosljednik. Bum moral hodati natraške kaj bu mislila da sem se vrnul.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,721
moraš imat ćelave gume, ko i drugi, pa se vozite u vlakiću...svi sve guze!
 
  • Haha
Reactions: ZJ

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,639
Paradox je kaj ja nisam onoga ispred sebe..kak je to bilo doslovno 500 m od firme kažem liku idemo tam da se maknemo s ceste..iza nas u dvorište ulazi auto..izlazi žena i pita tko je mene napucao?..uglavnom ja sam stao jer je Ispred mene bila kolona od 5-6 napucanih auta naslonjenih jedan na drugog..imam daš kameru poslje postavim video.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
Kod mene 2 metra snijega i ne staje... View attachment 69195

A dalje se postavlja pitanje ko još ima sanjke?
Legendarno mjerenje, samo tako opušteno i uz uživanciju.

Pitao si za sanjke, paaaa ja skladištim 3 kom u super stanju 😥. U međuvremenu su svi moji "proskijali", sve jasno 🙃😏😈
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,867
Ma nema do sanjki....
Kad se sjetim ko mali, na dvorištu daski i planjki kakvih oćeš,jer se sve sušilo prirodno dok nisu došle sušare. Palete daski naslagane 5m u visinu, uzeli 2 fosne najduže kaj su bile, 5-6m i jedan kraj na vrh palete. I još natackali snijega i poljevali s vodom. Veli brat, stari nad bu zadavil kad vidi....došel stari, još smo morali čekati na red za sanjke
 

Najnoviji postovi

Na vrh